Prosíme registrované zákazníky, aby provedli obnovu hesla, pomocí tlačítka přihlášení v pravém horním rohu, pro zpřístupnění nových funkcí. Děkujeme, tým regenerujte.cz

Balerina Respirátor FFP2 Krajková limitka 10 kusů

Limitovaná edice
Značka: Balerina
340 Kč 34 Kč / 1 ks
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
29.10.2021

Určeným účelem respirátoru je ochrana jeho nositele před okolím. 

Balení obsahuje 10 kusů. Mix barev

Detailní informace

Detailní popis produktu

RESPIRÁTOR BALERINA PFHM931 FFP2 Fish type

Splňuje požadavky EN 149:2001+A1:2009 FFP2 NR.

Respirátor je jednorázový. Při opakovaném použití hrozí nebezpečí kontaminace.

Filtruje bakterie, viry, pyly a prachové částice.

Filtrační účinnost 99,8%

Skladujte v suchu.

Pro větší komfort při nošení roušky či respirátoru si nastříkejte na pleť nebo do roušky kyslíkovou pleťovou vodu MiraVera.

Před použitím se ujistěte, že maska není poškozena a postupujte podle návodu a po nasazení proveďte kontrolu těsnosti masky.

Tuto masku nelze použít v prostředích s obsahem kyslíku nižším než 17%.

Tato maska není určena k ochraně proti plynům, pachům.

Tuto masku lze použít pouze v prostředí, kde je zajištěna výměna vzduchu (nelze použít např. v uzavřených jímkách nebo výkopech).

Maska musí být vyměněna, jestliže došlo k jejímu poškození, prach pronikl maskou, či došlo k podstatnému zvýšení dýchacího odporu.

Některé sestřihy vousů mohou snižovat účinnost masky, obzvláště pokud má nositel výraznější porost vousů v dosedací ploše těsnící linie masky.

Vyrobeno v EU (Česká republika). Výrobce je držitelem certifikátu ISO 9001:2015 od renomované německé společnosti DEKRA.

Baleno samostatně po 1 kuse. Komplet obsahuje 10 kusů.

Balení obsahuje jemné barvy růžové, červené, fialové, modré, bílé a béžové

Doplňkové parametry

Kategorie: Certifikované nanoroušky a respirátory
Hmotnost: 0.034 kg
výrobce: Balerina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DL Avatar autora | 25.10.2021
Krásné, jsem moc spokojená.
5
JM Avatar autora | 24.10.2021
Nejjjjjlepši

Značkové roušky Balerina

Naše roušky a respirátory obsahují speciální filtrační membránu, která je velmi rozdílná od běžně používaných materiálů typu melt-blown či nanotechnologií. Nanovlákenné filtrační membrány sice mají vysokou filtrační účinnost, ale nedá se v nich dýchat, jsou málo prodyšné. Materiál meltblown využívá elektrostatického náboje, který velmi rychle pomine a s ním se velmi rychle sníží i filtrační schopnost tohoto materiálu. Námi zvolená filtrační vrstva nemá elektrostatický náboj a je tedy schopna filtrovat opakovaně zase a znovu tak jako nanoroušky. Na rozdíl od nanoroušek má však naše filtrační membrána vynikající prodyšnost.

Naše roušky a respirátory byly také testovány přímo na filtrační účinnost proti viru COVID-19 na Technické Univerzitě v Liberci, která vlastní přístroj od německé firmy PALAS, který umí testovat filtrační účinnost materiálů pro částice velikosti Covid-19. Naše roušky i respirátory mají dle zde provedených testů pro částice velikosti Covid-19 filtrační účinnost přes 98,6 %.

Vyrobeno v EU (Česká republika). Výrobce je držitelem certifikátu ISO 9001:2015 od renomované německé společnosti DEKRA.