Prosíme registrované zákazníky, aby provedli obnovu hesla, pomocí tlačítka přihlášení v pravém horním rohu, pro zpřístupnění nových funkcí. Děkujeme, tým regenerujte.cz

HILDEGARD ORGON AKUMULÁTOR

39 070 Kč –10 %
HILDEGARD ORGON AKUMULÁTOR
39 070 Kč –10 % 35 163 Kč 35 163 Kč / 1 ks
Skladem (> 25 ks)
Můžeme doručit do:
4.8.2021

Zesilovač orgonové energie. Slouží k energetickému nabíjení potravin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energeticky bohatá strava

Ve svatých písmech všech národů je napsáno, co má být potravou člověka: traviny, plody, semena a byliny. Dnes bychom k tomu dodali: ovoce, byliny, zelenina a semena.

Tyto produkty mají být sklízeny poté, co dozrály na slunci a k jídlu mají být při-praveny jako čerstvé.

S takovouto stravou by se člověk mohl dožít 140 let a po celý život by byl zdra-vý, silný a krásný, plný sexuální, du-chovní a duševní energie.

Bohužel jsou v dnešní době mnohé druhy ovoce sklízeny zelené a před prodejem se nechávají uměle dozrát.

Mnohé potraviny jsou navíc před uvedením do prodejního oběhu vystavovány nukleárnímu ozáření. To znamená drastické odebrání energie. Nukleární záření je požívání energie! Akumulátor Hildegard má přispět k tomu, aby našim potravinám byly dodány chybějící, jemně hmotné energie. Tyto energie byly z mnohých potravin následkem různých forem ohřívání, suše-ní, přidáváním konzervačních látek nebo ozářením odvedeny. Akumulátor Hildegard je zkonstruován jako kondenzátor a vytváří kmitání v poli vysokém v závislosti na povětrnostních podmínkách až 6 metrů i více. To bylo radiesteticky prokázáno. Když položíte ovoce, zeleninu nebo např. chléb na dobu jedné až dvou hodin na akumulátor Hildegard, jemné látkové energie v potravinách se v maximálním možném měřítku doplní. Přitom každý produkt omezí optimálně množství této přijímané energie sám. Může být proto na akumulátoru umístěn libovolně dlouho. Následek tohoto „stravování z akumulátoru“ není jen lepší zásobení orga-nismu jemně látkovými energiemi, ale také podstatné snížení množství požitých potravin. Tělo si totiž ze stravy vezme jak atomy potřebné pro vlastní stavbu, tak i energii, která je nutná pro duševní a duchovní síly a ostatní životní děje v organismu. Přemíra spotřeby potravin, ke které v dnešní době dochází, je prakticky výhradně výsledkem nedostatku energie obsažené v těchto požitých potravinách. Deficit v přívodu energie se snaží organismus kompenzovat pomocí pocitu hladu, a tím vyvolaného zvýšeného příjmu potravin. Proti tomuto jevu nepomohou přednášky ani varování či diety. Potřeba energie musí být za každou cenu uspokojena, v případě nouze i větším přísunem energeticky chudé potravy. V momentě, kdy bude naše strava ponechána v přirozené formě a zůstane tak energeticky plnohodnotná, budeme žasnout, jak malé množství potravy člověku může stačit! Zcela jistě bychom potom mohli energeticky bohatou potravou výrazně podpořit duchovní a tělesný vývoj člověka.

Výsledkem přijímání energeticky bohaté stravy je mimo jiné také vznik překrásné, velké a silné aury. My lidé jsme udělali tu chybu, že jsme se příliš vzdálili od přírodních, biologicky vysoce hodnotných pokrmů. Požíváme dnes příliš velký podíl nepřirozených, tepelně zpracovaných potravin. Tím dochází ke stálému nedostatku jemně látkových energií, který musí být uměle vyrovnáván.

Doplňkové parametry

Kategorie: Orgonový akumulátor
Hmotnost: 12 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O firmě Jentschura International GmbH

Německá firma P. Jentschura se zabývá činností v oblastech zásadité péče o tělo a výroby zásadotvorných potravin. Sídlo firmy Jentschura je v Münsteru (Westfálsko).

Firmu Jentschura International GmbH založil dne 1. října 1993 průmyslový obchodník, drogista, knižní autor a přírodovědec Peter Jentschura se svojí matkou Margarete a svým synem Robertem.

 

Výhradní distribuce produktů P. Jentschura v ČR a SR


AlcaMedica s.r.o.
Střemchová 2473/4
106 00 Praha 10
Telefon: 00 420 775 959 134
info@regenerujte.cz

 

V současné době zaměstnává náš podnik více než 100 spolupracovníků a spolupracovnic a vedle silného vnitřního německého trhu zásobuje i sousední evropské země, dále Rusko, Taiwan, Mexiko a Ekvádor.

Firma Jentschura International GmbH není aktivní pouze jako výrobce a prodejce svých originálních, vysoce hodnotných produktů, ale pokládá se i za centrálu pomocných informací, které poskytuje svým zákazníkům.

Nejvyšším cílem podnikové politiky je maximalizace užitku přinášeného zákazníkům a uživatelům s úměrným zachováním našich vlastních zájmů. Snažíme se vždy optimálně řešit problémy a uspokojovat přání a potřeby našich zákazníků. Snažíme se získávat neustále nejnovější znalosti z oboru naší činnosti a tyto předávat dále našim zákazníkům. Naší snahou je trvale uspokojovat lidskou potřebu zdraví a krásy.

K naší filozofii patří také snaha chránit životní prostředí. K těmto aktivitám patří omezení balicích prvků na minimum, snižování tvorby odpadu a používání surovin, které pocházejí z kontrolovaného bio-pěstování nebo sběru divoce rostoucích rostlin.

Samozřejmostí jsou také optimální schopnost dodávky a poradenské a servisní služby, spojené s přátelským zacházením s našimi zákazníky. Těmito službami a hodnotami, které mají obzvláštní vliv na vznik mezilidských vztahů, a celým naším souhrnem výkonů chceme hodnotně přispět k dobru celé společnosti i každého jednotlivce.

Naše firma je certifikována podle normy ISO 9001. Je to pro nás samozřejmost, která vyplývá ze závazku vůči našim zákazníkům zajistit absolutní kvalitu našich produktů a služeb.

Tým

K úspěchu patří nápady a k jejich uskutečnění chytří a odvážní lidé. Jedna smělá myšlenka byla pohonnou silou dvou drogistů, přírodovědců a spisovatelů Petra Jentschury a Josefa Lohkämpera. Zcela v duchu svého cíle "mens sana in corpore puro" se tito dva „poslední druidé" ponořili do dlouholetých výzkumných prací na poli zásadité péče o tělo a vývoji rostlinné zásadotvorné stravy tvořící přebytky minerálních a vitalizujících látek.

Tito dva muži stojí jako nejvyšší odborná instance na vrcholu firmy Jentschura International GmbH. Jejich manželky Gertrud Jentschura a Goldis Lohkämper výrazně přispívají bohatou podporou a účastí na různých veletrzích a výstavách k dobré pověsti a vysokému stupni všeobecné známosti produktů firmy P. Jentschura.