Prosíme registrované zákazníky, aby provedli obnovu hesla, pomocí tlačítka přihlášení v pravém horním rohu, pro zpřístupnění nových funkcí. Děkujeme, tým regenerujte.cz

Novinky

Čekáme na naskladnění

Vážení zákazníci,

moc se omlouváme, ale některé vzory respirátorů FFP2 jsou momentálně nedostupné a jsou objednané. Čekáme na informaci z výroby. Pak budou ihned naskladněny. 

Pokud máte o určitý produkt zájem, nastavte si "Sledovat" u produktu a přijde Vám informační e-mail o naskladnění.

Děkujeme za pochopení.

Hezký den z Regenerujte.cz

Zásaditá kosmetika Revital24

Přidali jsme do naší nabídky produkty zásadité kosmetiky Revital24. Jedná se o čistou, přírodní kosmetiku, která má velmi kvalitní složení a neobsahuje konzervační látky. U mnoha produktů je použita i zásaditá sůl MeineBase od P. Jentschury. Produkty z jednotlivých pěstících řad je možné libovolně kombinovat a vytvořit si tak sadu produktů, které pleti individuálně sedí.

 

Filozofie produktů P. Jentschura

O firmě Jentschura International GmbH

Německá firma P. Jentschura vyrábí originální přírodní produkty k zásadité péči o tělo a zásadotvorné bio potraviny. Sídlo firmy Jentschura je v Münsteru (Westfálsko).

Firmu Jentschura International GmbH založil dne 1. října 1993 průmyslový obchodník, drogista, knižní autor a přírodovědec Peter Jentschura se svojí matkou Margarete a svým synem Robertem.

V současné době zaměstnává náš podnik více než 100 spolupracovníků a spolupracovnic a vedle silného vnitřního německého trhu zásobuje i sousední evropské země, dále Rusko, Taiwan, Mexiko a Ekvádor.

Firma Jentschura International GmbH není aktivní pouze jako výrobce a prodejce svých originálních, vysoce hodnotných produktů, ale pokládá se i za centrálu pomocných informací, které poskytuje svým zákazníkům.

 

Žádost o vygenerování hesla registrovaným zákazníkům

Prosíme registrované zákazníky o vygenerování hesla

Prosíme stávající zákazníky i velkoobchodní odběratele, aby provedli vygenerování nového heslai v našem systému na tomto odkazu.

Věříme, že se vám náš nový eshop líbí. V případě nejasností nebo návrhů nám vylepšení napište prosím na email info@regenerujte.cz