Balerina Respirátor FFP2 Economy color mix 10 kusů

Limitka
Značka: Balerina
199 Kč 19,90 Kč / 1 ks
Skladem (4 ks)

Určeným účelem respirátoru je ochrana jeho nositele před okolím. 

Balení obsahuje 10 kusů

Detailní informace

Detailní popis produktu

RESPIRÁTOR BALERINA PFHM722 FFP2 NR

Splňuje požadavky EN 149:2001+A1:2009 FFP2 NR.

Respirátor je jednorázový. Při opakovaném použití hrozí nebezpečí kontaminace.

Filtruje bakterie, viry, pyly a prachové částice.

Filtrační účinnost 99,6%

Skladujte v suchu.

Pro větší komfort při nošení roušky či respirátoru si nastříkejte na pleť nebo do roušky kyslíkovou pleťovou vodu MiraVera.

Před použitím se ujistěte, že maska není poškozena a postupujte podle návodu a po nasazení proveďte kontrolu těsnosti masky.

Tuto masku nelze použít v prostředích s obsahem kyslíku nižším než 17%.

Tato maska není určena k ochraně proti plynům, pachům.

Tuto masku lze použít pouze v prostředí, kde je zajištěna výměna vzduchu (nelze použít např. v uzavřených jímkách nebo výkopech).

Maska musí být vyměněna, jestliže došlo k jejímu poškození, prach pronikl maskou, či došlo k podstatnému zvýšení dýchacího odporu.

Některé sestřihy vousů mohou snižovat účinnost masky, obzvláště pokud má nositel výraznější porost vousů v dosedací ploše těsnící linie masky.

Vyrobeno v EU (Česká republika). Výrobce je držitelem certifikátu ISO 9001:2015 od renomované německé společnosti DEKRA.

Baleno samostatně po 1 kuse. Komplet obsahuje 10 kusů.

Barvy v balení:

  • 1x žlutá
  • 1x růžová
  • 1x oranžová
  • 1x bílá
  • 3x černá
  • 1x modrá
  • 1x světle modrá
  • 1x světle zelená

Doplňkové parametry

Kategorie: Certifikované nanoroušky a respirátory
Hmotnost: 0.034 kg
výrobce: Balerina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značkové roušky Balerina

Naše roušky a respirátory obsahují speciální filtrační membránu, která je velmi rozdílná od běžně používaných materiálů typu melt-blown či nanotechnologií. Nanovlákenné filtrační membrány sice mají vysokou filtrační účinnost, ale nedá se v nich dýchat, jsou málo prodyšné. Materiál meltblown využívá elektrostatického náboje, který velmi rychle pomine a s ním se velmi rychle sníží i filtrační schopnost tohoto materiálu. Námi zvolená filtrační vrstva nemá elektrostatický náboj a je tedy schopna filtrovat opakovaně zase a znovu tak jako nanoroušky. Na rozdíl od nanoroušek má však naše filtrační membrána vynikající prodyšnost.

Naše roušky a respirátory byly také testovány přímo na filtrační účinnost proti viru COVID-19 na Technické Univerzitě v Liberci, která vlastní přístroj od německé firmy PALAS, který umí testovat filtrační účinnost materiálů pro částice velikosti Covid-19. Naše roušky i respirátory mají dle zde provedených testů pro částice velikosti Covid-19 filtrační účinnost přes 98,6 %.

Vyrobeno v EU (Česká republika). Výrobce je držitelem certifikátu ISO 9001:2015 od renomované německé společnosti DEKRA.