K nákupu nad 2000 Kč získáte 35 g vzorek soli MeineBase zdarma.

Zábal na krk a čelo

Právě pokožka na krku je obzvláště citlivá, bývá také vysušená a s přibývajícím věkem zde jsou viditelné vrásky. Proto obzvlášť tato oblast potřebuje zásaditou péči. Zásaditý zábal lze také použít na čelo, a to nejen při bolestech hlavy, ale také pro uvolnění při namáhavé duševní práci. Už odedávna se používá teplý zábal při bolestech krku a hlavy.

#ShowMore#

Zásadité zábaly fungují na principu vyrovnávání pH: při dlouhodobém používání (nejlépe několik hodin) působí jako „magnet na kyseliny“ – na jedné straně zásaditý zábal, na druhé straně vylučování kyselin skrze pokožku. Zásadité zábaly v podstatě škodliviny jemně vytáhnou z těla, a tím podpoří vylučovací funkci organismu a uleví mu.

Zásaditý zábal na krk a čelo se osvědčil při padání vlasů, bolestech hlavy a krku. Zábal lze použít nejen na lůžku, ale také při pohybu. Je vhodný také jako zábal na kolena, lokty a jiné oblasti.

 

Nejprodávanější

Sada nachlazeni (002)
1 350 Kč –10 %
Sada "Nechci nachlazení"
Skladem (6 ks)
NENACHL
Původně: 1 350 Kč  (–10 %)
1 215 Kč
2 položek celkem

Cena

8301215
18301215

Značky

Položek k zobrazení: 2
P. Jentschura Zásaditý zábal na krk a čelo
830 Kč

Efektivní čištění a péče o krk, čelo a hlavu. Zásaditý zábal na krk a čelo se osvědčil při padání vlasů, bolestech hlavy a krku. Produktová brozura AlkaWear brožura...

7560
Sada nachlazeni (002)
Tip
1 350 Kč –10 %
1 215 Kč

Sada skvělá při nachlazení. Efektivní péče o krk, čelo a hlavu. Zásaditý zábal na krk a čelo se osvědčil při bolestech hlavy a krku. Sada obsahuje: Zásaditý zábal na...

NENACHL