Prosíme registrované zákazníky, aby provedli obnovu hesla, pomocí tlačítka přihlášení v pravém horním rohu, pro zpřístupnění nových funkcí. Děkujeme, tým regenerujte.cz

P. Jentschura Energetický kartáč

1 280 Kč 1 280 Kč / 1 ks
Skladem (20 ks)
Můžeme doručit do:
20.10.2021

Funkční energetický kartáč obsahující jemné bronzové štětiny. Pro blahodárné a příjemné mravenčení pokožky. Pro suché kartáčování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Funkční energetický kartáč 

Obsahuje jemné bronzové štětiny (slitina mědi a cínu) a na základě molekulární struktury těchto jemných bronzových štětin se vytváří přímo na kůži ionty kyslíku, které jsou důležité pro naše materiální a energetické zdraví.

Odtud jsou přímo k dispozici pro organismus a látkovou výměnu. Vedle tohoto chemického účinku je při použití energetického kartáče tento účinek příjemně pociťován. 

Energetický kartáč způsobuje díky svým jemným bronzovým štětinám zvlášť příjemné brnění na kůži. Již několik tahů energetickým kartáčem denně podporuje dobré zdraví jak tělesné, tak duševní a působí vitalizačně, uvolňuje a aktivuje krevní oběh.

Pravidelné suché kartáčování podporuje vylučování škodlivin z organismu přes pokožku a zároveň ji čistí. Kartáčování těla ve směrech vylučování zvyšuje nejen pocit blaha, nýbrž je také nanejvýš účinnou pomocí, jak pokožku zbavit odumřelých kožních buněk a zvýšit její vylučovací schopnosti. Dochází k aktivaci krevního a lymfatického oběhu, odstranění škodlivin a pojivová tkáň je vyčištěna. Zlepšené prokrvení urychluje regeneraci tkání díky lepšímu zásobování kyslíkem a živinami. Pokožka je krásně hladká a vypnutá.

Pravidelné kartáčování má pozitivní také vliv na celulitidu a problémy s překonáním ranní únavy.

Materiál:

Štětiny: ve středu štětiny z bronzu, kolem černé štětiny z koňských žíní

Dřevo: masivní bukové dřevo (masivní dřevo), černá páska na suchý zip

Ochrana dřeva: potaženo tenkou vrstvou vosku

Pokyny na ošetření kartáče:

Po použití přejeďte několikrát silně rukou přes štětiny a vyklepejte na tvrdém, rovném podkladu, aby mohly vypadnout uvolněné částečky kůže.

Kartáčování ve směru vylučování:

  • ke konečkům prstů na rukách a nohách
  • k podpažním jamkám
  • k tříslům

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní kartáče
Hmotnost: 0.2 kg
výrobce: P. Jentschura

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
A Avatar autora | 2.10.2021
Nejlepší ! ????
5
Avatar autora | 29.3.2021
Krásně jemný kartáč, který 100% plní svou funkci.

O firmě Jentschura International GmbH

Německá firma P. Jentschura se zabývá činností v oblastech zásadité péče o tělo a výroby zásadotvorných potravin. Sídlo firmy Jentschura je v Münsteru (Westfálsko).

Firmu Jentschura International GmbH založil dne 1. října 1993 průmyslový obchodník, drogista, knižní autor a přírodovědec Peter Jentschura se svojí matkou Margarete a svým synem Robertem.

 

Výhradní distribuce produktů P. Jentschura v ČR a SR


AlcaMedica s.r.o.
Střemchová 2473/4
106 00 Praha 10
Telefon: 00 420 775 959 134
info@regenerujte.cz

 

V současné době zaměstnává náš podnik více než 100 spolupracovníků a spolupracovnic a vedle silného vnitřního německého trhu zásobuje i sousední evropské země, dále Rusko, Taiwan, Mexiko a Ekvádor.

Firma Jentschura International GmbH není aktivní pouze jako výrobce a prodejce svých originálních, vysoce hodnotných produktů, ale pokládá se i za centrálu pomocných informací, které poskytuje svým zákazníkům.

Nejvyšším cílem podnikové politiky je maximalizace užitku přinášeného zákazníkům a uživatelům s úměrným zachováním našich vlastních zájmů. Snažíme se vždy optimálně řešit problémy a uspokojovat přání a potřeby našich zákazníků. Snažíme se získávat neustále nejnovější znalosti z oboru naší činnosti a tyto předávat dále našim zákazníkům. Naší snahou je trvale uspokojovat lidskou potřebu zdraví a krásy.

K naší filozofii patří také snaha chránit životní prostředí. K těmto aktivitám patří omezení balicích prvků na minimum, snižování tvorby odpadu a používání surovin, které pocházejí z kontrolovaného bio-pěstování nebo sběru divoce rostoucích rostlin.

Samozřejmostí jsou také optimální schopnost dodávky a poradenské a servisní služby, spojené s přátelským zacházením s našimi zákazníky. Těmito službami a hodnotami, které mají obzvláštní vliv na vznik mezilidských vztahů, a celým naším souhrnem výkonů chceme hodnotně přispět k dobru celé společnosti i každého jednotlivce.

Naše firma je certifikována podle normy ISO 9001. Je to pro nás samozřejmost, která vyplývá ze závazku vůči našim zákazníkům zajistit absolutní kvalitu našich produktů a služeb.

Tým

K úspěchu patří nápady a k jejich uskutečnění chytří a odvážní lidé. Jedna smělá myšlenka byla pohonnou silou dvou drogistů, přírodovědců a spisovatelů Petra Jentschury a Josefa Lohkämpera. Zcela v duchu svého cíle "mens sana in corpore puro" se tito dva „poslední druidé" ponořili do dlouholetých výzkumných prací na poli zásadité péče o tělo a vývoji rostlinné zásadotvorné stravy tvořící přebytky minerálních a vitalizujících látek.

Tito dva muži stojí jako nejvyšší odborná instance na vrcholu firmy Jentschura International GmbH. Jejich manželky Gertrud Jentschura a Goldis Lohkämper výrazně přispívají bohatou podporou a účastí na různých veletrzích a výstavách k dobré pověsti a vysokému stupni všeobecné známosti produktů firmy P. Jentschura.