Konvička na výplach nosu

Výplach nosu konvičkou Rhino Horn™ je snadný a šetrný způsob odstranění hlenu, prachu a jiných cizích částic z oblasti nosu. Provedení je jednoduché a nese s sebou minimální riziko nežádoucích vedlejších účinků.

  • Použití konvičky Rhino Horn™ není nákladné – stačí vlažná voda a běžná kuchyňská sůl nebo zásaditá sůl MeineBase. K výplachu nosu se standardně používá fyziologický roztok (0,9% NaCl), který se připraví pomocí přibalené odměrky..
  • Konvička Rhino Horn™ je navržena tak, aby voda lehce protékala nosními průchody pouze díky působení gravitace. Použití nenese rizika spojená s nadměrným aplikačním tlakem.
  • Nejsou nutné žádné opakované nebo doplňkové nákupy. Zanedbatelné provozní náklady umožňují každodenní preventivní použití.
  • Osvědčený systém k výplachu nosu solnými roztoky. Jednoduchá a odolná konstrukce s možností jednoduché domácí desinfekce (např. několikaminutovým vyvařením ve vodě) zajišťuje prakticky neomezenou životnost.
  • Ve srovnání s dostupnými alternativami s sebou použití konvičky nenese riziko nadměrného tlaku při provádění, jednodušší je i dezinfekce prostým vyvařením. 

Nejprodávanější

Konvička na výplach nosu
 
265 Kč
1 položek celkem

Cena

265266
1265266

Značky

Položek k zobrazení: 1
Konvička na výplach nosu
Tip
265 Kč

Umožňuje snadný a šetrný způsob odstranění hlenu, prachu a jiných cizích částic z oblasti nosu.

7090001498251