K nákupu nad 2000 Kč získáte 35 g vzorek soli MeineBase zdarma.

Všestranná péče

Produkty kosmetiky Flow obsahují esenciální oleje, které mají terapeutické účinky a obsahují léčivou energii z krystalů. Kosmetika je přírodní, účinná a poctivá.

Nejdůležitějšími účinnými látkami v produktech jsou původní finské lesní plody a bylinky, které jsou plné vitamínů, antioxidantů a severské silné energie.

#ShowMore#

Produkty Flow mají neuvěřitelné množství ochranných živin, které si rostliny ukládají během krátkého, ale jasného severského léta. Slunce svítí přes noc a rostliny shromažďují energii, aby přežily dlouhou, krutou zimu. Toto množství vitamínů, antioxidantů a přírodních konzervačních látek je potřeba, protože rostliny vydrží pod sněhem a ledem mnoho měsíců, než se s příchodem jara znovu objeví slunce.

Finsko má nejčistší přírodu na světě s modrými jezery, volně tekoucími řekami, nedotčenými lesy a nedotčenou divočinou. Tato jedinečná severská energie je přenášena v produktech Flow, které poskytují péči na všech úrovních – tělo, mysl i ducha – stejně jako příroda.

Nejprodávanější

2 položek celkem

Cena

5701045
15701045

Značky

Položek k zobrazení: 2
FLOWHyaluronProbioticsSerum3 900x
1 045 Kč

Kyselina hyaluronová a přírodní probiotika obnovují vitalitu a činí pokožku okamžitě pevnější a hladší. Ohromujících 360 miligramů kyseliny hyaluronové na lahvičku!  

FL2024
FLOWArcticSunRepairBalm1 900x
Novinka
570 Kč

Intenzivní péče pro rty a popraskanou pokožku a revitalizace pleti. 

FL2050