Zásadité polštářky na prsa

Prsa jsou pro ženy nejen symbolem jejich mateřské úlohy, ale také krásy a půvabu. Proto bychom si svá prsa měly hýčkat a pečovat o ně. Mohou nám v tom pomoci i speciální polštářky vysoké kvality, s jejichž pomocí si snadno připravíme detoxikační a léčivé zásadité obklady.

#ShowMore#

Zásadité zábaly fungují na principu vyrovnávání pH: při dlouhodobém používání (nejlépe několik hodin) působí jako „magnet na kyseliny“ – na jedné straně zásaditý zábal, na druhé straně vylučování kyselin skrze pokožku. Zásadité zábaly v podstatě škodliviny jemně vytáhnou z těla, a tím podpoří vylučovací funkci organismu a uleví mu.

Použití s MeineBase:

Rozpusťte jednu čajovou lžičku zásadité soli MeineBase v cca ½ litru teplé vody. Polštářky namočte v roztoku a důkladně vyždímejte. Polštářky lze také podle potřeby navlhčit pouze „povrchově“ na té straně, kterou přiložíte k pokožce.

Použití s MiraVera:

Nastříkejte každý polštářek sprejem MiraVera na té straně, kterou následně přiložíte k pokožce. MiraVera má antivirový a antibakteriální účinek a dodává pokožce extra dávku kyslíku.

Další dvě suché vrstvy polštářků zajišťují, že podprsenka zůstane suchá. Polštářky do ní můžeme složit podélně nebo příčně podle anatomie a individuálních potřeb. Mají vysokou savost, jsou velmi příjemné a lze je opětovně používat – stačí je propláchnout čistou vodou nebo vyprat. V podprsence jsou neviditelné a díky tomu se dají použít kdykoliv.

Zásadité polštářky na prsa lze používat jako polštářek do podprsenky každý den a po celý den. Používání můžete individuálně přizpůsobit vašim vlastním potřebám a veškerým souvisejícím obtížím. Naše doporučení: polštářky používejte alespoň 30 minut denně. Při dlouhodobém používání navlhčených polštářků pomocí MeineBase nebo MiraVery je občas propláchněte. V případě potřeby vyměňte.

Nejprodávanější

1 položek celkem

Cena

803804
1803804

Značky

Položek k zobrazení: 1
P. Jentschura Zásadité polštářky na prsa
803 Kč

Zásadité polštářky na prsa jsou velice účinné při kožních obtížích a nadměrném pocení v oblasti hrudníku. Zklidňují pokožku a pomáhají vylučovat škodlivé bakterie, viry a...

7594