Trojskok odkyselení "STARTER" se sypaným čajem

ZDARMAZDARMA 1 765 Kč –9 %
doc1 page 001
1 765 Kč –9 % 1 589 Kč 530 Kč / 1 ks
Skladem (14 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Doprava zdarma
rychlé dodání
Výhradní distributor

Detailní popis produktu

Balíček Trojskok odkyselení obsahuje následující produkty s 10% slevou

Trojskok odkyselení pro vyrovnanou acidobazickou rovnováhu

Krása a zdraví – lesklé, silné vlasy, krásná pleť, pevná tkáň, záviděníhodná postava, silný imunitní systém, stabilní kosti a klouby, síla a pohyblivost – jsou závislé na rovnováze kyselin a zásad. Přemíra kyselin, jak je to v současnosti „normální“, urychluje procesy našeho stárnutí a zapříčiňuje četné civilizační nemoci. Naše vylučovací orgány jsou natolik zatěžovány, že u stále většího počtu lidí přebírá roli vylučovacího orgánu pokožka a dochází ke vzniku kožních problémů, např. akné, pocení, neurodermitida, lupy, lupénka apod. Jakkoliv jsou tyto projevy vylučování nepříjemné, jsou smysluplné. Neměli bychom je potlačovat, nýbrž podpořit pomocí intenzívní zásadité péče o tělo.

Přirozenou cestou z překyselení je Trojskok odkyselení od Dr. h. c. Petera Jentschury. Principem je rozpuštění a vyloučením škodlivých usazenin z buněk, tkání, kloubů a orgánů těla.

1. krok - rozpouštění usazenin

Úspěšné odkyselení začíná rozštěpením škodlivých usazenin na původní součásti. Jako univerzální rozpouštědlo se již 17 let velice úspěšně osvědčuje bylinný čaj 7x7KräuterTee ze 49 bylin. K čaji doporučujeme pít velké množství neperlivé vody.

2. krok - neutralizace reaktivovaných kyselin a škodlivin

Ve druhé fázi se rozpuštěné škodlivé látky neutralizují pomocí zásadotvorných vitálních látek a odvádějí se z těla ven. Pomocí čistě rostlinných vitálních látek WurzelKraftu dochází k optimální podpoře tělu vlastních mechanismů odkyselení - především posílení ledvin a jater. WurzelKraft je vyroben jemným sušením a pomletím více než 100 rostlin. Látky obsažené v něm slouží navíc pro zachování a obnovu pokožky, vlasů, nehtů, cév, tkání, kostí, chrupavek, šlach a mnoha dalších.

3. krok - vyloučení rozpuštěných škodlivin a kyselin

Nakonec se musí „zátěž“ dostat z těla ven! Vedle ledvin, střev a plic máme k dispozici ještě jeden další velmi efektivní vylučovací orgán pro škodlivé látky – pokožku. Pomocí zásadité péče o tělo s koupelovou solí MeineBase je možné vylučovací funkci pokožky cíleně aktivovat. Princip je úplně jednoduchý a přitom geniální. Prostřednictvím pokožky se díky statisícům potních a mazových žláz z těla odvádí kyseliny a jiné škodliviny do zásadité koupelové vody s pH 8,5. To organismu citelně uleví. Pokožka se jemně vyčistí a optimalizuje se její samopromaštění.

Úspěšný plán pro odkyselení

• denně 1–2 šálky čaje 7x7 KräuterTee, množství stupňujte až na 0,5–1 litr

• denně vypijte 1 – 1,5 l neperlivé vody

• snězte 3 a více kávových lžiček WurzelKraftu během dne

• intenzivní zásaditá péče o těloMeineBase s pH 8,5 - koupele celého těla a koupele chodidel, zásadité punčochy, návleky, zábaly atd., tak často, jak je to jen možné.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Překyselení organismu
Hmotnost: 1.5 kg

7x7 KräuterTee

MeineBase

WurzelKraft

5
8x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DZ Avatar autora | 14.4.2024
Čaj je chutný, jsem zvědavá na výsledky. Naprostá spokojenost s rychlostí dodání.
5
ID Avatar autora | 18.1.2024
Jsem velmi spokojená, produkt Meine Base splnil očekávání. Sůl do koupele je úžasný produkt, který skutečně kůži promastí. Čaj je lahodný, zatím zkouším poprvé. Bylinná směs je zvláštní kombinace chutí, nejvíce mi vyhovuje do salátů, ale též zkouším poprvé. Konečně na trhu značka, která mile překvapí a ráda ji doporučím!
5
G Avatar autora | 1.12.2021
Objednané produkty splňují očekávání - čaj je chutný, sůl do koupele se velmi dobře rozpouští a bylinná směs je možné přidat do pomazánky atd.
5
EM Avatar autora | 9.9.2021
Jsem moc spokojená, jen sůl do koupele uvádí 3 lžíce do vany a to je opravdu málo☹️ nasypala jsem jich tam 10 a pořád to mělo 7,5... Na koupele nohou a obklady je sůl úžasná, ale do celé vany bych tam asi musela nasypat celou a to by bylo opravdu dost drahé... Čaj je moc chutný... A vitamínky jsou úžasný, opravdu je vidět, že opravdu obsahuje jen to co tam píšou????????
5
JC Avatar autora | 15.7.2021
Můžu hodnotit pouze sůl meine base. S tou mám zkušenost cca 2 roky. Ještě jsem nedocenila její široké využití. Doporučila mi ji kamarádka a nekupovala jsem ji u Vás. Až teď, když jsem si chtěla objednat na doporučení stejné kamarádky WurzwlKraft, navštívila jsem Vaše stránky a zde jsem si přečetla na co všechno lze sůl využít. Pokožka po vykoupání v soli je hebká a velice příjemná. Nemám žádné kožní potíže ani třeba ztvrdlou kůži na patách (v 52 letech), tak nemohu předat zkušenost, kterou bych mohla motivovat někoho dalšího. Mám však další 2 kamarádky, kterým jsem tuto sůl doporučila. Věřím totiž, že by se každý měl zajímat o své pH v těle aby byl zdráv. J.S.Ch.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O firmě Jentschura International GmbH

Firmu Jentschura International GmbH založil dne 1. října 1993 průmyslový obchodník, drogista, knižní autor a přírodovědec Peter Jentschura se svojí matkou Margarete a svým synem Robertem. Firma se zabývá činností v oblastech zásadité péče o tělo a výroby zásadotvorných potravin. Sídlo firmy Jentschura je v Münsteru (Westfálsko).

Výhradní distribuce produktů P. Jentschura v ČR a SR

AlcaMedica s.r.o.
Střemchová 2473/4
106 00 Praha 10
Telefon: 00 420 775 959 134
info@regenerujte.cz

Slovenský eshop: https://www.regenerujte.sk/

V současné době zaměstnává náš podnik více než 100 spolupracovníků a spolupracovnic a vedle silného vnitřního německého trhu zásobuje i sousední evropské země, dále Rusko, Taiwan, Mexiko a Ekvádor.

Firma Jentschura International GmbH není aktivní pouze jako výrobce a prodejce svých originálních, vysoce hodnotných produktů, ale pokládá se i za centrálu pomocných informací, které poskytuje svým zákazníkům.

Nejvyšším cílem podnikové politiky je maximalizace užitku přinášeného zákazníkům a uživatelům s úměrným zachováním našich vlastních zájmů. Snažíme se vždy optimálně řešit problémy a uspokojovat přání a potřeby našich zákazníků. Snažíme se získávat neustále nejnovější znalosti z oboru naší činnosti a tyto předávat dále našim zákazníkům. Naší snahou je trvale uspokojovat lidskou potřebu zdraví a krásy.

K naší filozofii patří také snaha chránit životní prostředí. K těmto aktivitám patří omezení balicích prvků na minimum, snižování tvorby odpadu a používání surovin, které pocházejí z kontrolovaného bio-pěstování nebo sběru divoce rostoucích rostlin.

Samozřejmostí jsou také optimální schopnost dodávky a poradenské a servisní služby, spojené s přátelským zacházením s našimi zákazníky. Těmito službami a hodnotami, které mají obzvláštní vliv na vznik mezilidských vztahů, a celým naším souhrnem výkonů chceme hodnotně přispět k dobru celé společnosti i každého jednotlivce.

Naše firma je certifikována podle normy ISO 9001. Je to pro nás samozřejmost, která vyplývá ze závazku vůči našim zákazníkům zajistit absolutní kvalitu našich produktů a služeb.

Tým

K úspěchu patří nápady a k jejich uskutečnění chytří a odvážní lidé. Jedna smělá myšlenka byla pohonnou silou dvou drogistů, přírodovědců a spisovatelů Petra Jentschury a Josefa Lohkämpera. Zcela v duchu svého cíle "mens sana in corpore puro" se tito dva „poslední druidé" ponořili do dlouholetých výzkumných prací na poli zásadité péče o tělo a vývoji rostlinné zásadotvorné stravy tvořící přebytky minerálních a vitalizujících látek.

Tito dva muži stojí jako nejvyšší odborná instance na vrcholu firmy Jentschura International GmbH. Jejich manželky Gertrud Jentschura a Goldis Lohkämper výrazně přispívají bohatou podporou a účastí na různých veletrzích a výstavách k dobré pověsti a vysokému stupni všeobecné známosti produktů firmy P. Jentschura.