Profesionální kartáč na vlasy

„Sto tahů kartáčem denně“ je tou nejlepší péčí o naši vlasovou pokožku a vlasy. Luxusní profesionální vlasový kartáč od P. Jentschura dodává vlasům přirozený lesk a je vhodný také k péči o suché a roztřepené konečky. Přírodní štětiny stimulují prokrvení, a tím podporují důležité čištění a regeneraci vlasové pokožky se stovkami tisíc potních a mazových žláz. Růst vlasů je stimulován a kožní maz se díky kartáči dostane jemně do délek vlasů, což podpoří jejich přirozený lesk – nejjednodušší a nejpřirozenější péče o vlasy.

#ShowMore#

Štětiny profesionálního kartáče na vlasy od P. Jentschury jsou umístěny ve svazcích nepravidelně, aby se dostaly dobře do vlasů a k pokožce. Zakřivený tvar dřevěného těla a 8 řad štětin vytváří obzvláště velkou kontaktní plochu na vlasové pokožce, takže je možné účinně podporovat krevní oběh. Díky tomuto luxusnímu kartáči se stane každodenní péče o vlasy a vlasovou pokožku příjemnou procedurou pro skvělý pocit na pokožce.

Nejprodávanější

1 položek celkem

Cena

28002801
128002801

Značky

Položek k zobrazení: 1
ProfiHaarbürste Buche 00A4646 presse
ZDARMAZDARMA
2 800 Kč

Luxusní profesionální vlasový kartáč je ta nejlepší péče pro vlasovou pokožku a vlasy. Dodává vlasům přirozený lesk. Univerzální. Produktová brozura Zásaditá péče o tělo...

7403