Tierra Verde – Gaia cup – menstruační kalíšek (Gaia Cup), S

599 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Menstruační kalíšek z lékařského silikonu.

Detailní informace

Doprava zdarma
rychlé dodání
Výhradní distributor

Detailní popis produktu

Jednoduché používání, dlouhá životnost. Pohodlný a spolehlivý, perfektní řešení pro všechny druhy sportů a aktivit. Menstruační kalíšek je: Ekologický – netvoří se zbytečný odpad hygienických pomůcek na jedno použití. Příznivý pro zdraví – nevznikají alergie, nejsou známy případy vzniku syndromu toxického šoku, nezpůsobuje záněty, nevysušuje sliznice, neovlivňuje vaginální prostředí. Šetří vaše zdraví.

Používáním kalíšku Gaia Cup uchráníte svoje tělo od nepříznivých vlivů chemických látek, které se nacházejí v běžných chlórem bělených vložkách a především tamponech. Gaia Cup nezpůsobuje syndrom toxického šoku (TSS) jako tampony. Šetří vaše peníze. S kalíškem Gaia Cup už nikdy nebudete muset utratit ani korunu za vložky a tampony. Zkuste si spočítat, kolik za vložky či tampony celkem utratíte za celých těch třeba 40 let menstruačního cyklu. Šetří životní prostředí. S kalíškem Gaia Cup už nikdy nebudete muset vložky ani tampony vyhazovat do odpadků. Dovedete si představit, jak velkou hromadu nerozložitelné a nerecyklovatelné buničiny proloženou plasty používáním kalíšku Gaia Cup prostě nevytvoříte?

Rozměry:

 • Velikost S – pro dívky a ženy do 25 let, které dosud nerodily
  vnější průměr 38,5 mm
  délka 50 mm bez stopky
  délka stopky 10 mm
  měkčí než vel. L
  objem 20 ml (po boční dírky) / 23 ml (po okraj)
 • Velikost L – pro ženy starší 25 let a po porodu
  vnější průměr 45mm
  délka 56mm bez stopky
  délka stopky 10mm
  pevnější, více drží tvar než S
  objem 31 ml (po boční dírky) / 33 ml (po okraj)

Stopka kalíšku: Každý kalíšek je opatřený tenkou stopkou, která slouží jako měrka pro dostatečné zasunutí. Pokud vám stopka při užívání kalíšku vadí, můžete ji zkrátit (natáhněte ji a co nejrovněji ustřihněte) Stopka neslouží k vyjímání kalíšku, v takovém případě může dojít k jejímu přetržení. Kalíšek vyjímáme uchopením za dno.

Více informací: Navštivte web www.gaiacup.cz, kde najdete zkušenosti žen z řady zemí s kalíškem Gaia Cup a další zajímavé informace. Nově ke každému kalíšku i Gaia Pads a Gaia Magic Touch!

Doplňkové parametry

Kategorie: Dámská hygiena
Hmotnost: 0.11 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: