K nákupu nad 1 800 Kč získáte velkou textilní červenou tašku P. Jentschura.

Tierra Verde – Multipack Prací gel levandule 1 l + Změkčovač vody 250 g + Testovací pásek, 1 ks

159 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení

Trojice výrobků pro ekologické praní tvoří základní výbavu ohleduplné domácnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

K Pracímu gelu z mýdlových ořechů s levandulovou silicí teď přidáváme Změkčovač vody zdarma. Stejně jako vzorek Testovacího pásku na určení tvrdosti vody – měkká voda je totiž klíčem k účinnému praní.

Prací gel z mýdlových ořechů s levandulovou silicí (1 l) - Koncentrovaný gel pro šetrné a ekologické praní barevného prádla ovoněný přírodní levandulovou silicí. Jeho základem je extrakt z mýdlových ořechů v biokvalitě.

Změkčovač vody (250 g) - Směs minerálních a organických látek, které na sebe váží minerály a tím upravují tvrdost vody. Díky změkčovači se v textilu neusazují sraženiny, které se projevují jako zaprání a šednutí.

Testovací pásek na určení tvrdosti vody (1 ks) - Vyhodnocuje tvrdost vody a slouží jako vodítko pro dávkování změkčovače vody.


Složení:

  • Prací gel z mýdlových ořechů s levandulovou silicí (1 l) Složení: 5-15 % uhličitan sodný; <5 % extrakt z mýdlových ořechů, chelatační činidlo (EDDS), silikát, denaturovaný líh, xanthanová guma, přírodní levandulová silice v biokvalitě (Lavandula intermedia), linalool.

    Bezpečnostní opatření: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nespotřebovaný obsah nařeďte vodou a vylejte do kanalizace. Použitý obal po důkladném vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu.

  • Změkčovač vody (250 g) Složení:> 30 % uhličitan sodný, 15-30 % citronan sodný, 5-15 % silikát.

    Bezpečnostní opatření: VAROVÁNÍ. Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. 

Obsahuje: uhličitan sodný, silikáty. Suroviny pro výrobu naší drogerie volíme tak, aby představovaly co nejmenší zátěž pro zdraví lidí i planety. Používáme účinné, a přitom snadno odbouratelné látky – extrakt z mýdlových ořechů, prací sodu, kyselinu citronovou či přírodní silice. Proto je naše drogerie vhodná i pro domácnosti, kde žijí malé děti a lidé s alergiemi, ekzémy nebo astmatem. Netestujeme na zvířatech.

Bezpečnostní značky: dráždivé

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na ekologické praní
Hmotnost: 1.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: