Tierra Verde – Multipack Prací prášek na bílé prádlo a pleny 850 g + Máchadlo prádla 1 l, 1 ks

248,50 Kč
Skladem (1 ks)

Balení pro ekologické praní obsahuje: Prací prášek z mýdlových ořechů na bílé prádlo, látkové pleny a Máchadlo prádla s levandulovou silicí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ohleduplné a výhodné. Nerozlučná dvojka z dílny Tierra Verde představuje řešení pro všechny, kteří myslí na pokožku nejbližších i přírodní prostředí. Balení obsahuje prací prášek z mýdlových ořechů na bílé prádlo a látkové pleny (850 g). Vhodný na ložní prádlo, dětské oblečení a látkové pleny z přírodních vláken i směsných tkanin. Máchadlo zneutralizuje máchací lázeň a zajistí, aby v prádle nezůstávaly zbytky pracích prostředků, které mohou dráždit pokožku. Jeho používání je velmi důležité zejména pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou.


Složení:

  • Prací prášek z mýdlových ořechů na bílé prádlo a látkové pleny (850 g) - 30 % uhličitan sodný, 5-15 % perkarbonát sodný, 5-15 % silikát, 5-15 % hydrogenuhličitan sodný (soda bicarbona), citronan sodný; <5 % prášek z mýdlových ořechů v biokvalitě a prášek z olivového mýdla (mýdlo z olivového oleje, chlorid sodný), extrakt z mýdlových ořechů v biokvalitě.
  • Máchadlo prádla s levandulovou silicí (1 l) - 15-30 % kyselina citronová, denaturovaný líh, přírodní levandulová silice v biokvalitě (Lavandula Hybrida Oil), linalool.

Prací prášek z mýdlových ořechů na bílé prádlo obsahuje: uhličitan sodný, perkarbonát sodný, silikát. Zveřejněný seznam složek najdete na www.tierraverde.cz.

VAROVÁNÍ: Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevdechujte prach. Používejte ochranné rukavice, ochranné brýle. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou nebo osprchujte. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli.

Máchadlo prádla s levandulovou silicí obsahuje: Linalool.

VAROVÁNÍ: Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření


Bezpečnostní značky: drazdive

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na ekologické praní
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: