Parní plastový inhalátor

380 Kč 380 Kč / 1 ks
Skladem (12 ks)
Možnosti doručení

Parní inhalátor se používá při onemocnění dýchacích cest.

Detailní informace

Doprava zdarma
rychlé dodání
Výhradní distributor

Detailní popis produktu

Inhalace solného roztoku

Pomocí inhalace se dostanou účinné látky až hluboko do dýchacích cest. Doporučujeme inhalovat se zásadito-minerální solí MeineBase. Můžeme přidat také éterické oleje nebo bylinky. Záleží na obtížích. Inhalovat doporučujeme i preventivně. Pravidelná inhalace posiluje odolnost dýchacích cest. Čistí a zvlhčuje sliznice. Sliznice jsou odolnější proti choroboplodným zárodkům, částicím prachu, alergenům.

Parní inhalátor se používá při onemocnění dýchacích cest. Skládá se ze 4 dílů. Předností inhalátoru je dvojitá stěna spodní nádoby – ve spodním dílu je umístěna vyjímatelná nádoba na horkou vodu. Součástí horního anatomického nástavce je odnímatelný náustek, který je pohyblivý a jednoduše se přizpůsobí poloze při inhalaci. Inhalátor má dva ergonomicky tvarované úchyty pro snadnější manipulaci. 

Péče o výrobek:
Po každém použití umyjte inhalátor teplou vodou a nechte rozložený volně oschnout. Lze mýt i v myčce na nádobí nebo sterilizovat. Nepoužívejte abraziva ani agresivní čisticí prostředky.

Varování:
Nenechávejte inhalátor bez dozoru. Děti by měly používat inhalátor pouze s dospělou osobou. Stlačování nebo naklánění inhalátoru může způsobit únik horké kapaliny, což může vést k opaření. Inhalátor byste proto měli vždy nastavit tak, aby se nemohl převrátit. Inhalátor není hračka! Není vhodný ke konzumaci! Před každým použitím věnujte pozornost vnějšímu poškození. Nepoužívejte vadné výrobky. Před použitím si pozorně přečtěte návod k použití a upozornění na nebezpečí. 

Bezpečnostní pokyny:
Abyste zabránili vdechování příliš horkých výparů, přibližujte se na začátku aplikace k otvoru nosem postupně a opatrně. Po přidání horké vody zabraňte pohybu inhalátoru. Držte jej pomocí rukojetí po stranách inhalátoru.

POZOR: Nebezpečí opaření! Inhalátor NENÍ vhodný pro použití v mikrovlnné troubě. Máte-li jakékoli dotazy týkající se použití a inhalace nebo inhalačních přísad, kontaktujte svého lékaře nebo lékárníka.

Objem vnitřní nádoby je 300 ml, inhalátor je vyroben ze zdravotně nezávadného plastu. 

 
Parametry výrobku:

Rozměr: 23 x 14 cm

Materiál: plast - polypropylen

 

Návod na použití:
Vyjměte inhalátor z obalu. Spodní část položte na rovný, tepelně odolný a pevný povrch přibližně ve výšce jídelního stolu. Umístěte vrchol vedle něj. Ujistěte se, že odnímatelná vložka je vložena pevně a rovně v základně inhalátoru. Nyní buď naplňte horkou vodu (max.90 ° C) a poté přidejte inhalant (není součástí dodávky) nebo naplňte inhalátor inhalačním roztokem připraveným k použití. Maximální množství náplně: přibližně 300 ml - po značku. Nyní položte horní část na spodní část a otáčejte jí ve směru hodinových ručiček, dokud jazýčky nezapadnou na místo. Vždy se ujistěte, že je horní část pevně usazena. Nyní můžete zahájit proces inhalace. Aby byla inhalace co nejpohodlnější, můžete otáčet ústním a nosním nástavcem nahoru nebo dolů. Jednou rukou držte inhalátor pevně a druhou rukou upravte polohu úst a nosu. Musí být vždy zajištěno, aby ze zařízení nevytekla žádná horká kapalina. Po ukončení inhalování nechte inhalátor stát alespoň 30 minut, aby kapalina vychladla. Poté oddělte horní část od spodní části otáčením proti směru hodinových ručiček. Vylijte inhalační roztok do umyvadla. Vyčistěte všechny části inhalátoru. Dodržujte pokyny k čištění. 

Použití se solí MeineBase:
Ve varné konvici si ohřejeme potřebné množství vody, které nalijeme do inhalátoru a přidáme 1/4 lžičky soli MeineBase a roztok zamícháme. Uzavřeme inhalátor dle návodu a inhalujeme 3-5 minut 3-5x denně.

Použitý roztok se solí MeineBase lze použít opakovaně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Parní inhalátor
Hmotnost: 0.3 kg
výrobce: Dr. Junghans

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: