Konvička na výplach nosu

265 Kč 265 Kč / 1 ks
Skladem (>25 ks)
Možnosti doručení

Umožňuje snadný a šetrný způsob odstranění hlenu, prachu a jiných cizích částic z oblasti nosu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

K čemu je dobrý výplach nosu?

Pomáhá při obtížích s ucpaným nosem při rýmě, nachlazení, alergii či při léčbě zánětu (vedlejších) nosních dutin a představuje přirozenou a velmi účinnou alternativu k používání běžných nosních sprejů a kapek. 

Vhodný pro dospělé.

Zdravotnický prostředek.

Uvolňuje ucpaný nos při:

  • nachlazení, zánětu dutin
  • alergii na pyl a prach
  • k prevenci a léčbě akutního i chronického zánětu (vedlejších) nosních dutin
  • při problémech s chrápáním
  • v těhotenství
  • při nadměrném vysychání nosní sliznice

Napomáhá zotavení po chirurgických zákrocích v oblasti nosu.

  • K použití konvičky potřebujete vlažnou vodu a špetku soli MeineBase. Roztok si můžete připravit pomocí přibalené odměrky. Konvička je navržena tak, aby voda lehce protékala nosními průchody pouze díky působení gravitace. Použití nenese rizika spojená s nadměrným aplikačním tlakem.
  • Jednoduchá a odolná konstrukce s možností jednoduché domácí desinfekce (např. několikaminutovým vyvařením ve vodě) zajišťuje prakticky neomezenou životnost.

Použití:

Konvičku naplňte vlažnou vodou (300 ml, cca 37 °C) nebo připraveným solným roztokem (v předepsaném množství vody rozpusťte 2,7 g soli MeineBase nebo kuchyňské soli, konvičku uzavřete dlaní a palcem a protřepejte). Nakloňte hlavu nad umyvadlo a pootočte tak, že se budete dívat stranou, brada by měla směřovat k hrudi. Nakloňte hlavu nad umyvadlo a otočte na stranu, brada by měla směřovat k hrudi. Přitiskněte ústí konvičky k nosní dírce ze strany, zdvihněte konvičku mírně vzhůru a voda začne po chvíli samovolně protékat nosní dutinou a vytékat druhou dírkou ven. Dýchejte zvolna ústy. Když proteče zhruba ½ obsahu konvičky, zvedněte hlavu a nechte vodu z nosu samovolně vytéct. Postup opakujte s druhou nosní dírkou. Jemným vysmrkáním pak odstraníte zbývající vodu.

Po použití konvičku důkladně vypláchněte vodou a nechte oschnout. Jednou za čas je vhodné konvičku důkladně umýt horkou vodou, případně v myčce nádobí. Konvičku (ale ne odměrku) je možné také sterilizovat vyvařením ve vodě po dobu asi 3 minut. Usazeniny soli lze odstranit octem.

 

Výrobce: Yogaprosess AS, Oslo

Konvička je vyrobena z materiálu schváleného pro styk s potravinami a lze ji v domácích podmínkách opakovaně sterilizovat několikaminutovým vyvařením ve vodě. Konvička neobsahuje ftaláty, kadmium ani bisfenol A (BPA).

Obsah:

recyklovatelný PEHD (vysokohustotní polyetylén, PolyEthylene High Density) schválený pro styk s potravinami

Doplňkové parametry

Kategorie: Imunita, obranyschopnost
Hmotnost: 0.08 kg
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 22.9.2023
Tak a zbavila jsem se věčně únavné rýmy, ucpaného nosu a hlenů v nose!!!!!!
5
RC Avatar autora | 21.7.2023
Jsem maximálně spokojená. Pomáhá nám na zadní rýmu, a tím i na noční kašel dětí, kdy děti přes den vůbec nezakašlou, a v noci nemohou spát. Pomoc při rýmě je také úžasná!
5
KS Avatar autora | 8.1.2023
Používám podle návodu a Jsem spokojena.
5
IH Avatar autora | 16.1.2022
Spokojena

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: