MeineBase

Speciální minerální sůl určená pro zásaditou péči a detoxikaci organismu prostřednictvím koupelí a jiných procedur.

Zásadito-minerální sůl MeineBase pro péči o tělo intenzivně čistí a pečuje o pokožku. Certifikovaný přírodní kosmetický produkt optimalizuje samopromaštění pokožky a dodává jí příjemnou hebkost. MeineBase s pH 8,5 podporuje vylučovací funkci pokožky – pro přirozenou péči v acidobazické rovnováze.

Zásaditou péčí s MeineBase ve formě celotělových koupelí, koupelí chodidel, peelingů a masáží, saunování a parních lázní, zásaditých zábalů, punčoch a návleků se tělo zbavuje kyselin a pleť je jemně pěstěna. Když podpoříme vylučování přes pokožku, ulehčí se ostatním vylučovacím orgánům a problémy s pokožkou se vyřeší. Zásaditá péče na přírodním principu je vhodná pro každého a v každý okamžik.

Díky zásadité péči o tělo se pokožka osvobodí od škodlivých látek, které se již vyloučily na jejím povrchu.   

MeineBase se hodí také pro péči o citlivá miminka. Čistí šetrně a nepálí ani v očích malých dětí. Navíc působí zásadité koupele jako přírodní deodorant.
Z vyčištěného těla neproudí žádné nepříjemné pachy. 

MeineBase obsahuje hydrogenuhličitan sodný, mořskou sůl, uhličitan sodný, přírodní minerály, achát, karneol, citrín, chrysopras, chalcedon, safír, horský křišťál a onyx.