AbraCaDabra 600 g dóza

ZDARMAZDARMA
úprava
2 300 Kč 383 Kč / 100 g
Skladem (6 ks)
Možnosti doručení

Rostlinný prášek s přírodními minerály pro přípravu zásaditých obkladů. 

Obsahuje 600 g

Detailní informace

Doprava zdarma
rychlé dodání
Výhradní distributor

Detailní popis produktu

AbraCaDabra je veganský kosmetický prášek vyrobený z vybraných pomletých rostlin, které pečují a chrání naši pokožku a obsahují energeticky bohaté přírodní zásadotvorné minerály. Nezbytnou součástí je také prášek z listů bílého zelí, které využívali již staří Římané, když si už nevěděli rady se zdravotními problémy.

Cenné minerály a jedlá soda mají mimo jiné neutralizační a škodliviny pohlcující vlastnosti. Dále AbraCaDabra obsahuje zelenou špaldu, mandle a vybrané bylinky, jako je řebříček a měsíček. Jedinečná kombinace zásaditých, na vitamíny a minerály bohatých složek s hodnotou pH 8,5, přináší jedinečný regenerační zážitek. AbraCaDabra také zcela přirozeným způsobem zmírňuje podráždění pokožky.

 • certifikovaná přírodní kosmetika
 • bez barviv, aromat a konzervačních látek
 • bylinné složky z ekologického zemědělství
 • vysokoenergetické zásadotvorné minerály
 • vhodný pro citlivou pokožku
 • dostupné ve filtračních sáčcích

Složení: prášek z listů hlávkového bílého zelí*, hydrogenuhličitan sodný, přírodní minerály, prášek z pšenice špalda*, prášková mouka z mandloně obecné*, prášek z květů heřmánku pravého*, prášek z řebříčku obecného*, prášek z květu měsíčku lékařského*, prášek z ostropestřce mariánského*

* vyrobené ze surovin z certifikovaného ekologického zemědělství

Skladování: Chraňte výrobek před slunečním zářením. Uchovejte v chladu a suchu.

COSMOS NATURAL certifikován podle standardu Cosmos od Ecocert Greenlife.

Použití:

 1. Vložte vrchovatou čajovou lžičku (přiližně 6g) AbraCaDabra do filtračního sáčku P. Jentschura.
 2. Uzavřete filtrační sáček, držte jej vodorovně a rovnoměrně rozprostřete AbraCaDabra po celé ploše filtračního sáčku.
 3. Filtrační sáček s AbraCaDabra položte na rovnou plochu a pokapejte vroucí vodou (cca 1 čajová lžička/3g), aby se AbraCaDabra ve filtračním sáčku rovnoměrně navlhčila.
 4. Nechte sáček vychladnout na teplotu těla a přiložte na postiženou oblast. V případě potřeby zafixujte naší textilií AlkaWear (např. zásaditý zábal na krk a čelo) nebo gázou.
 5. Nechte působit minimálně 20-30 minut, podle potřeby i déle, klidně přes noc.

Po použití jednorázový filtrační sáček vyhoďte. Fixační textilii po použití vyperte dle návodu na praní.

Aplikace

AbraCaDabra lze použít několika způsoby, například k masážím a zábalům nebo jako přípravu k dalšímu ošetření. AbraCaDabra pečuje, aktivuje a oživuje vaši pokožku a tělo.

 • V kombinaci se zásaditými návleky

Umístěte vychladlý filtrační sáček s AbraCaDabra na požadovanou oblast. K fixaci jsou vhodné zásadité návleky. Návleky se ideálně přizpůsobí a v kombinaci s MeineBase podporují také vylučovací funkci pokožky.

 • Zábaly na ruce

Naše ruce jsou v každodenním životě velmi zatěžovány, proto vyžadují zvláštní péči. AbraCaDabra svými cennými složkami omlazuje pleť a podporuje regeneraci. Zábal na ruce s AbraCaDabra je tím pravým požitkem pro namáhané ruce.

 • Maska na obličej

O pokožku obličeje a dekoltu je třeba pečovat obzvláště jemně a intenzivně. AbraCaDabra dodává pokožce vše, co potřebuje, osvěžuje ji a dopřává jí přirozeně zdravý vzhled.

 • Problémové oblasti kolene

Na koleno přiložte filtrační sáček s AbraCaDabra, v ideálním případě zafixujte některým ze zábalů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělo
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O firmě Jentschura International GmbH

Firmu Jentschura International GmbH založil dne 1. října 1993 průmyslový obchodník, drogista, knižní autor a přírodovědec Peter Jentschura se svojí matkou Margarete a svým synem Robertem. Firma se zabývá činností v oblastech zásadité péče o tělo a výroby zásadotvorných potravin. Sídlo firmy Jentschura je v Münsteru (Westfálsko).

Výhradní distribuce produktů P. Jentschura v ČR a SR

AlcaMedica s.r.o.
Střemchová 2473/4
106 00 Praha 10
Telefon: 00 420 775 959 134
info@regenerujte.cz

Slovenský eshop: https://www.regenerujte.sk/

V současné době zaměstnává náš podnik více než 100 spolupracovníků a spolupracovnic a vedle silného vnitřního německého trhu zásobuje i sousední evropské země, dále Rusko, Taiwan, Mexiko a Ekvádor.

Firma Jentschura International GmbH není aktivní pouze jako výrobce a prodejce svých originálních, vysoce hodnotných produktů, ale pokládá se i za centrálu pomocných informací, které poskytuje svým zákazníkům.

Nejvyšším cílem podnikové politiky je maximalizace užitku přinášeného zákazníkům a uživatelům s úměrným zachováním našich vlastních zájmů. Snažíme se vždy optimálně řešit problémy a uspokojovat přání a potřeby našich zákazníků. Snažíme se získávat neustále nejnovější znalosti z oboru naší činnosti a tyto předávat dále našim zákazníkům. Naší snahou je trvale uspokojovat lidskou potřebu zdraví a krásy.

K naší filozofii patří také snaha chránit životní prostředí. K těmto aktivitám patří omezení balicích prvků na minimum, snižování tvorby odpadu a používání surovin, které pocházejí z kontrolovaného bio-pěstování nebo sběru divoce rostoucích rostlin.

Samozřejmostí jsou také optimální schopnost dodávky a poradenské a servisní služby, spojené s přátelským zacházením s našimi zákazníky. Těmito službami a hodnotami, které mají obzvláštní vliv na vznik mezilidských vztahů, a celým naším souhrnem výkonů chceme hodnotně přispět k dobru celé společnosti i každého jednotlivce.

Naše firma je certifikována podle normy ISO 9001. Je to pro nás samozřejmost, která vyplývá ze závazku vůči našim zákazníkům zajistit absolutní kvalitu našich produktů a služeb.

Tým

K úspěchu patří nápady a k jejich uskutečnění chytří a odvážní lidé. Jedna smělá myšlenka byla pohonnou silou dvou drogistů, přírodovědců a spisovatelů Petra Jentschury a Josefa Lohkämpera. Zcela v duchu svého cíle "mens sana in corpore puro" se tito dva „poslední druidé" ponořili do dlouholetých výzkumných prací na poli zásadité péče o tělo a vývoji rostlinné zásadotvorné stravy tvořící přebytky minerálních a vitalizujících látek.

Tito dva muži stojí jako nejvyšší odborná instance na vrcholu firmy Jentschura International GmbH. Jejich manželky Gertrud Jentschura a Goldis Lohkämper výrazně přispívají bohatou podporou a účastí na různých veletrzích a výstavách k dobré pověsti a vysokému stupni všeobecné známosti produktů firmy P. Jentschura.