Kleine Fibel der Naturkunde (v německém jazyce)

Novinka
Značka: P. Jentschura
340 Kč 340 Kč / 1 ks
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení

V této knize se P. Jentschura zabývá definicí toho, co považuje za stvoření. Popisuje hmotu, duši a lidské tělo a jak důležitou roli hraje zdraví a jeho udržování a regenerace. Dále otevírá zcela nový pohled na posmrtný život. 

Detailní informace

rychlé dodání
Doprava zdarma
Odborné poradenství

Detailní popis produktu

Vaše tělo je entita sama o sobě, poslušná vaší vůli, součást planety, kterou jsme vytvořili. Poskytněte mu dary přírody a chraňte ho před otravou a zraněním. Věnujte pozornost nikdy nekončící práci tohoto služebníka - vlastního těla. Naslouchejte mu a věnujte pozornost všem symptomům. 

Dělejte a užívejte si věcí své inkarnace a svého rodu a ukončete je, až nastane jejich čas.

Poté se vraťte do dimenze, ze které jsme přišli: regenerujte se a omlaďte pro další inkarnaci.

Pozitivní pohled na existenci nás lidí i celé přírody je ten, že nedochází k pádu do nicoty a věčné temnoty, ale že po každé smrti a každém konci následuje znovuzrození a nové vzkříšení.

1. vydání, 178 stran

Ukázky v pdf

Obsah - Inhaltsverzeichnis

Axiome der Naturkunde

Visionen der Naturkunde

So entscheidet die Natur

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O firmě Jentschura International GmbH

Německá firma P. Jentschura se zabývá činností v oblastech zásadité péče o tělo a výroby zásadotvorných potravin. Sídlo firmy Jentschura je v Münsteru (Westfálsko).

Firmu Jentschura International GmbH založil dne 1. října 1993 průmyslový obchodník, drogista, knižní autor a přírodovědec Peter Jentschura se svojí matkou Margarete a svým synem Robertem.

 

Výhradní distribuce produktů P. Jentschura v ČR a SR


AlcaMedica s.r.o.
Střemchová 2473/4
106 00 Praha 10
Telefon: 00 420 775 959 134
info@regenerujte.cz

 

V současné době zaměstnává náš podnik více než 100 spolupracovníků a spolupracovnic a vedle silného vnitřního německého trhu zásobuje i sousední evropské země, dále Rusko, Taiwan, Mexiko a Ekvádor.

Firma Jentschura International GmbH není aktivní pouze jako výrobce a prodejce svých originálních, vysoce hodnotných produktů, ale pokládá se i za centrálu pomocných informací, které poskytuje svým zákazníkům.

Nejvyšším cílem podnikové politiky je maximalizace užitku přinášeného zákazníkům a uživatelům s úměrným zachováním našich vlastních zájmů. Snažíme se vždy optimálně řešit problémy a uspokojovat přání a potřeby našich zákazníků. Snažíme se získávat neustále nejnovější znalosti z oboru naší činnosti a tyto předávat dále našim zákazníkům. Naší snahou je trvale uspokojovat lidskou potřebu zdraví a krásy.

K naší filozofii patří také snaha chránit životní prostředí. K těmto aktivitám patří omezení balicích prvků na minimum, snižování tvorby odpadu a používání surovin, které pocházejí z kontrolovaného bio-pěstování nebo sběru divoce rostoucích rostlin.

Samozřejmostí jsou také optimální schopnost dodávky a poradenské a servisní služby, spojené s přátelským zacházením s našimi zákazníky. Těmito službami a hodnotami, které mají obzvláštní vliv na vznik mezilidských vztahů, a celým naším souhrnem výkonů chceme hodnotně přispět k dobru celé společnosti i každého jednotlivce.

Naše firma je certifikována podle normy ISO 9001. Je to pro nás samozřejmost, která vyplývá ze závazku vůči našim zákazníkům zajistit absolutní kvalitu našich produktů a služeb.

Tým

K úspěchu patří nápady a k jejich uskutečnění chytří a odvážní lidé. Jedna smělá myšlenka byla pohonnou silou dvou drogistů, přírodovědců a spisovatelů Petra Jentschury a Josefa Lohkämpera. Zcela v duchu svého cíle "mens sana in corpore puro" se tito dva „poslední druidé" ponořili do dlouholetých výzkumných prací na poli zásadité péče o tělo a vývoji rostlinné zásadotvorné stravy tvořící přebytky minerálních a vitalizujících látek.

Tito dva muži stojí jako nejvyšší odborná instance na vrcholu firmy Jentschura International GmbH. Jejich manželky Gertrud Jentschura a Goldis Lohkämper výrazně přispívají bohatou podporou a účastí na různých veletrzích a výstavách k dobré pověsti a vysokému stupni všeobecné známosti produktů firmy P. Jentschura.