MAXI sada na inhalace a výplachy

Novinka
Značka: P. Jentschura
744 Kč –4 %
maxi sada podzim
744 Kč –4 % 707 Kč
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení

Sada obsahuje:

  • parní plastový inhalátor
  • konvičku na výplachy nosu
  • zásadito-minerální sůl 75 g

k účinným výplachům nosu a dutin a zásaditým inhalacím.

Detailní informace

rychlé dodání
Doprava zdarma
Odborné poradenství

Detailní popis produktu

Konvička na výplachy nosu

Praktická konvička umožňuje snadný a šetrný způsob odstranění hlenu, prachu a jiných cizích částic z oblasti nosu. Zejména při nachlazení, při pobytu v prašném prostředí a na suchou sliznici. Pomáhá také při obtížích s ucpaným nosem při rýmě, nachlazení, alergii či při léčbě zánětu (vedlejších) nosních dutin a představuje přirozenou a velmi účinnou alternativu k používání běžných nosních sprejů a kapek.

Použití: Konvičku naplňte vlažnou vodou (300 ml, cca 37 °C) nebo připraveným solným roztokem (v předepsaném množství vody rozpusťte 2,7 g soli MeineBase nebo kuchyňské soli, konvičku uzavřete dlaní a palcem a protřepejte). Nakloňte hlavu nad umyvadlo a pootočte tak, že se budete dívat stranou, brada by měla směřovat k hrudi. Nakloňte hlavu nad umyvadlo a otočte na stranu, brada by měla směřovat k hrudi. Přitiskněte ústí konvičky k nosní dírce ze strany, zdvihněte konvičku mírně vzhůru a voda začne po chvíli samovolně protékat nosní dutinou a vytékat druhou dírkou ven. Dýchejte zvolna ústy. Když proteče zhruba ½ obsahu konvičky, zvedněte hlavu a nechte vodu z nosu samovolně vytéct. Postup opakujte s druhou nosní dírkou. Jemným vysmrkáním pak odstraníte zbývající vodu.

Po použití konvičku důkladně vypláchněte vodou a nechte oschnout. Jednou za čas je vhodné konvičku důkladně umýt horkou vodou, případně v myčce nádobí. Konvičku (ale ne odměrku) je možné také sterilizovat vyvařením ve vodě po dobu asi 3 minut. Usazeniny soli lze odstranit octem.

Parní inhalátor

se používá při onemocnění dýchacích cest. Pomocí inhalace se dostanou účinné látky až hluboko do dýchacích cest. Doporučujeme inhalovat se zásadito-minerální solí MeineBase. Můžeme přidat také éterické oleje nebo bylinky. Záleží na obtížích. Inhalovat doporučujeme i preventivně. Pravidelná inhalace posiluje odolnost dýchacích cest. Čistí a zvlhčuje sliznice. Sliznice jsou odolnější proti choroboplodným zárodkům, částicím prachu, alergenům.

Péče o výrobek: Po každém použití umyjte inhalátor teplou vodou a nechte rozložený volně oschnout. Lze mýt i v myčce na nádobí nebo sterilizovat. Nepoužívejte abraziva ani agresivní čisticí prostředky.

Použití: Vyjměte inhalátor z obalu. Spodní část položte na rovný, tepelně odolný a pevný povrch přibližně ve výšce jídelního stolu. Umístěte vrchol vedle něj. Ujistěte se, že odnímatelná vložka je vložena pevně a rovně v základně inhalátoru. Nyní buď naplňte horkou vodu (max.90 ° C) a poté přidejte inhalant (není součástí dodávky) nebo naplňte inhalátor inhalačním roztokem připraveným k použití. Maximální množství náplně: přibližně 300 ml - po značku. Nyní položte horní část na spodní část a otáčejte jí ve směru hodinových ručiček, dokud jazýčky nezapadnou na místo. Vždy se ujistěte, že je horní část pevně usazena. Nyní můžete zahájit proces inhalace. Aby byla inhalace co nejpohodlnější, můžete otáčet ústním a nosním nástavcem nahoru nebo dolů. Jednou rukou držte inhalátor pevně a druhou rukou upravte polohu úst a nosu. Musí být vždy zajištěno, aby ze zařízení nevytekla žádná horká kapalina. Po ukončení inhalování nechte inhalátor stát alespoň 30 minut, aby kapalina vychladla. Poté oddělte horní část od spodní části otáčením proti směru hodinových ručiček. Vylijte inhalační roztok do umyvadla. Vyčistěte všechny části inhalátoru. Dodržujte pokyny k čištění. 

Použití se solí MeineBase:
Ve varné konvici si ohřejeme potřebné množství vody, které nalijeme do inhalátoru a přidáme 1/4 lžičky soli MeineBase a roztok zamícháme. Uzavřeme inhalátor dle návodu a inhalujeme 3-5 minut 3-5x denně.

Použitý roztok se solí MeineBase lze použít opakovaně.

POZOR: Nebezpečí opaření! Inhalátor NENÍ vhodný pro použití v mikrovlnné troubě. Máte-li jakékoli dotazy týkající se použití a inhalace nebo inhalačních přísad, kontaktujte svého lékaře nebo lékárníka.

Doplňkové parametry

Kategorie: Imunita, obranyschopnost
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O firmě Jentschura International GmbH

Německá firma P. Jentschura se zabývá činností v oblastech zásadité péče o tělo a výroby zásadotvorných potravin. Sídlo firmy Jentschura je v Münsteru (Westfálsko).

Firmu Jentschura International GmbH založil dne 1. října 1993 průmyslový obchodník, drogista, knižní autor a přírodovědec Peter Jentschura se svojí matkou Margarete a svým synem Robertem.

 

Výhradní distribuce produktů P. Jentschura v ČR a SR


AlcaMedica s.r.o.
Střemchová 2473/4
106 00 Praha 10
Telefon: 00 420 775 959 134
info@regenerujte.cz

 

V současné době zaměstnává náš podnik více než 100 spolupracovníků a spolupracovnic a vedle silného vnitřního německého trhu zásobuje i sousední evropské země, dále Rusko, Taiwan, Mexiko a Ekvádor.

Firma Jentschura International GmbH není aktivní pouze jako výrobce a prodejce svých originálních, vysoce hodnotných produktů, ale pokládá se i za centrálu pomocných informací, které poskytuje svým zákazníkům.

Nejvyšším cílem podnikové politiky je maximalizace užitku přinášeného zákazníkům a uživatelům s úměrným zachováním našich vlastních zájmů. Snažíme se vždy optimálně řešit problémy a uspokojovat přání a potřeby našich zákazníků. Snažíme se získávat neustále nejnovější znalosti z oboru naší činnosti a tyto předávat dále našim zákazníkům. Naší snahou je trvale uspokojovat lidskou potřebu zdraví a krásy.

K naší filozofii patří také snaha chránit životní prostředí. K těmto aktivitám patří omezení balicích prvků na minimum, snižování tvorby odpadu a používání surovin, které pocházejí z kontrolovaného bio-pěstování nebo sběru divoce rostoucích rostlin.

Samozřejmostí jsou také optimální schopnost dodávky a poradenské a servisní služby, spojené s přátelským zacházením s našimi zákazníky. Těmito službami a hodnotami, které mají obzvláštní vliv na vznik mezilidských vztahů, a celým naším souhrnem výkonů chceme hodnotně přispět k dobru celé společnosti i každého jednotlivce.

Naše firma je certifikována podle normy ISO 9001. Je to pro nás samozřejmost, která vyplývá ze závazku vůči našim zákazníkům zajistit absolutní kvalitu našich produktů a služeb.

Tým

K úspěchu patří nápady a k jejich uskutečnění chytří a odvážní lidé. Jedna smělá myšlenka byla pohonnou silou dvou drogistů, přírodovědců a spisovatelů Petra Jentschury a Josefa Lohkämpera. Zcela v duchu svého cíle "mens sana in corpore puro" se tito dva „poslední druidé" ponořili do dlouholetých výzkumných prací na poli zásadité péče o tělo a vývoji rostlinné zásadotvorné stravy tvořící přebytky minerálních a vitalizujících látek.

Tito dva muži stojí jako nejvyšší odborná instance na vrcholu firmy Jentschura International GmbH. Jejich manželky Gertrud Jentschura a Goldis Lohkämper výrazně přispívají bohatou podporou a účastí na různých veletrzích a výstavách k dobré pověsti a vysokému stupni všeobecné známosti produktů firmy P. Jentschura.