Travel-Set P. Jentschura – zásaditá péče na cesty

Novinka Limitka
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
944 Kč –20 %
Foto final
944 Kč –20 % 749 Kč 249,67 Kč / 1 ks
Skladem (>25 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2026
Možnosti doručení

Limitovaný cestovní set P. Jentschura s produkty MeineBase 75 g, BasenSchauer 100 ml a MiraVera 45 ml v praktické kosmetické taštičce se zipem. Tři oblíbené produkty pro sprchu, peeling, holení i osvěžení pokožky – ideální na dovolenou, víkend i do příručního zavazadla.

Detailní informace

Doprava zdarma
rychlé dodání
Výhradní distributor

Detailní popis produktu

Zásaditá péče na cesty v jedné taštičce

Chystáte se na dovolenou, víkend mimo domov, služební cestu nebo sportovní pobyt?
P. Jentschura Travel-Set je praktická sada tří oblíbených produktů v cestovních velikostech, které se vejdou do každé tašky i kufru.

Set obsahuje:

MeineBase 75 g – zásadito-minerální sůl pro koupel, peeling a péči o pokožku.
BasenSchauer 100 ml – zásaditý sprchový gel s minerály, bylinnými extrakty a kafrem.
MiraVera 45 ml – osvěžující pleťovou vodu pro každodenní péči a osvěžení pokožky.
Praktickou kosmetickou taštičku se zipem – ideální na cesty.

Wellness to go – dopřejte si svou oblíbenou péči i mimo domov.

3 produkty, mnoho možností použití

Travel-Set je navržený tak, aby nahradil několik běžných produktů v cestovní kosmetické taštičce. Naše tři kompaktní produkty mohou zastoupit až osm položek z běžného cestovního seznamu: sprchový gel, pěnu na holení, peeling, deodorant, koupelovou sůl, péči po štípnutí, after sun péči a pleťové tonikum.

Hodí se hlavně pro:

- dovolenou a cestování,
- víkendové pobyty,
- wellness, sport a saunu,
- příruční zavazadlo do letadla,
- vyzkoušení produktů P. Jentschura v menším balení,
- praktický dárek pro každého, kdo má rád přírodní péči.

Ideální na dovolenou, wellness i do příručního zavazadla

Velkou výhodou setu je, že všechny tři produkty mají praktickou cestovní velikost pod hranicí 100 ml, takže jsou vhodné i do příručního zavazadla bez nutnosti přelévání do cestovních lahviček.

Co jednotlivé produkty umí

MeineBase 75 g

MeineBase je zásaditě-minerální sůl s pH 8,5. Hodí se pro koupel nohou, celotělovou koupel, peeling nebo každodenní péči o pokožku. Velikost balení 75g vystačí přibližně na dvě celotělové koupele nebo deset koupelí nohou.

BasenSchauer 100 ml

BasenSchauer je zásaditý sprchový gel s minerály, bylinnými extrakty a kafrem. Obsahuje mimo jiné kafr, aloe vera a éterické oleje. Je vhodný jako sprchový gel, peelingový doplněk i pěna na holení – proto je praktický hlavně na cestách.

MiraVera 45 ml

MiraVera je osvěžující pleťová voda pro péči o pokožku vystavenou slunci, větru a suchému vzduchu. Podporuje regeneraci pokožky díky obsaženému kyslíku a éterickým olejům. Důležité upozornění výrobce: MiraVera není určena k použití přímo před sluněním.

Použití

MeineBase: použijte do koupele, koupele nohou nebo jako jemný peeling.
BasenSchauer: naneste na mokrou pokožku při sprchování, napěňte a opláchněte.
MiraVera: nastříkejte na pokožku podle potřeby pro osvěžení a péči. Nepoužívejte přímo před opalováním.

Co najdete uvnitř Travel-Setu

1× MeineBase 75 g
1× BasenSchauer 100 ml
1× MiraVera 45 ml
1× kosmetická taštička se zipem

Pro koho je Travel-Set vhodný

Pro zákazníky, kteří už produkty P. Jentschura znají a chtějí je mít i na cestách.
Pro ty, kteří chtějí značku P. Jentschura vyzkoušet v menším balení.
Pro cestovatele, sportovce, milovníky wellness a přírodní kosmetiky.
Jako praktický dárek nebo letní novinka do koupelny i cestovní tašky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Léto, cestování
Hmotnost: 1 kg
EAN: 4260196686266

Letní balíček

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

O firmě Jentschura International GmbH

Firmu Jentschura International GmbH založil dne 1. října 1993 průmyslový obchodník, drogista, knižní autor a přírodovědec Peter Jentschura se svojí matkou Margarete a svým synem Robertem. Firma se zabývá činností v oblastech zásadité péče o tělo a výroby zásadotvorných potravin. Sídlo firmy Jentschura je v Münsteru (Westfálsko).

Výhradní distribuce produktů P. Jentschura v ČR a SR

AlcaMedica s.r.o.
Střemchová 2473/4
106 00 Praha 10
Telefon: 00 420 775 959 134
info@regenerujte.cz

Slovenský eshop: https://www.regenerujte.sk/

V současné době zaměstnává náš podnik více než 100 spolupracovníků a spolupracovnic a vedle silného vnitřního německého trhu zásobuje i sousední evropské země, dále Rusko, Taiwan, Mexiko a Ekvádor.

Firma Jentschura International GmbH není aktivní pouze jako výrobce a prodejce svých originálních, vysoce hodnotných produktů, ale pokládá se i za centrálu pomocných informací, které poskytuje svým zákazníkům.

Nejvyšším cílem podnikové politiky je maximalizace užitku přinášeného zákazníkům a uživatelům s úměrným zachováním našich vlastních zájmů. Snažíme se vždy optimálně řešit problémy a uspokojovat přání a potřeby našich zákazníků. Snažíme se získávat neustále nejnovější znalosti z oboru naší činnosti a tyto předávat dále našim zákazníkům. Naší snahou je trvale uspokojovat lidskou potřebu zdraví a krásy.

K naší filozofii patří také snaha chránit životní prostředí. K těmto aktivitám patří omezení balicích prvků na minimum, snižování tvorby odpadu a používání surovin, které pocházejí z kontrolovaného bio-pěstování nebo sběru divoce rostoucích rostlin.

Samozřejmostí jsou také optimální schopnost dodávky a poradenské a servisní služby, spojené s přátelským zacházením s našimi zákazníky. Těmito službami a hodnotami, které mají obzvláštní vliv na vznik mezilidských vztahů, a celým naším souhrnem výkonů chceme hodnotně přispět k dobru celé společnosti i každého jednotlivce.

Naše firma je certifikována podle normy ISO 9001. Je to pro nás samozřejmost, která vyplývá ze závazku vůči našim zákazníkům zajistit absolutní kvalitu našich produktů a služeb.

Tým

K úspěchu patří nápady a k jejich uskutečnění chytří a odvážní lidé. Jedna smělá myšlenka byla pohonnou silou dvou drogistů, přírodovědců a spisovatelů Petra Jentschury a Josefa Lohkämpera. Zcela v duchu svého cíle "mens sana in corpore puro" se tito dva „poslední druidé" ponořili do dlouholetých výzkumných prací na poli zásadité péče o tělo a vývoji rostlinné zásadotvorné stravy tvořící přebytky minerálních a vitalizujících látek.

Tito dva muži stojí jako nejvyšší odborná instance na vrcholu firmy Jentschura International GmbH. Jejich manželky Gertrud Jentschura a Goldis Lohkämper výrazně přispívají bohatou podporou a účastí na různých veletrzích a výstavách k dobré pověsti a vysokému stupni všeobecné známosti produktů firmy P. Jentschura.