Celulitida

3 055 Kč –9 %
Celulitida
3 055 Kč –9 % 2 750 Kč
Skladem (5 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíček Celulitida obsahuje následující produkty s 10% slevou

Tato sada Vám vystačí dle následujícího denního plánu na 4-5 týdnů.

Ráno

 • 1-2 čajové lžičky WurzelKraftu
 • 1-2 šálky 7x7 KräuterTee
 • zásaditá sprcha + kartáčování
 • aerobní pohyb

Přes den

 • 2-3 čajové lžičky WurzelKraftu
 • 2-3 šálky 7x7 KräuterTee

Večer

 • 1-2 čajové lžičky WurzelKraftu
 • aerobní pohyb, např.: procházka v parku

Každý den provádějte zásadité procedury se solí MeineBase k vyloučení škodlivých usazenin přes pokožku:

 • 4-5 x týdně koupel chodidel se solí MeineBase + kartáčování
 • 1-2x týdně celotělová koupel se solí MeineBase a pravidelným kartáčováním celého těla (doba trvání 30-90 minut)
 • zásaditá sprcha, peeling se solí MeineBase
 • zásadité návleky přes den

Přes noc

+ doporučujeme Vám také zakoupit BasischeStrümpfe – zásadité punčochy

Moje celulitní kúra

 • Bez nečistot – bez celulitidy
 • Výživa – Pohyb
 • Hubnutí – Ošetření

Moderní žena

dbá o svou krásu a zdraví. Krásné tělo a pěstěný zevnějšek jsou výrazem dobového (aktuální) vnímání vlastní ceny. Celulitida je však zcela reálný problém. Překyselení žaludku vlivem špatného stravování, stres, přejídání, nedostatečný příjem tekutin, nedostatek pohybu a nadměrná svalová zátěž jsou považovány za původce celulitidy. Následkem je, že žena se v pravém smyslu „okyselí“ a zanese. Výsledkem tohoto zanesení je celulitida.

Původ kyselin

 • Maso a masné produkty – kyselina močová
 • Vepřové maso – kyselina sírová a kyselina dusičná
 • Cukrovinky, cukr, produkty z bílé mouky – kyselina octová
 • Sladidla – kyselina mravenčí
 • Nealkoholické nápoje (slazené) – kyselina fosforečná
 • Káva, černý čaj, červené víno – kyselina tříslová
 • Léky mírnící bolest (analgetika) – kyselina acetylosalicylová
 • Nadměrné přetěžování svalů – kyselina mléčná
 • Nedostatek pohybu – kyselina uhličitá
 • Stres, zlost – kyselina solná

Co je celulitida? Zanesení!

Co pomůže? Detoxikace!

Nadbytek kyselin a škodlivých látek musí organismus pomocí s minerálních látek přeměnit na neutrální soli. Vyskytuje-li se v těle více solí než jsou ledviny a střevo schopny vyloučit, skladují se, váží se na vodu a tuk jako přebytek nečistot - strusky. Celulitní tkáň je od přírody skladovací tkáň, vzniká po zakyselení již u mladých žen na stehnech, zadečku, břiše, bocích a na pažích.

Úspěšné čištění a regenerace zakyselených celulitních tkání se skládá ze 4 pilířů:

 Pilíř 1: zásadotvorná strava

 Pilíř 2: aerobní pohyb bez přetěžování svalů

 Pilíř 3: odkyselení

 Pilíř 4: ošetření postižených partií v kosmetickém salonu. (salony nabízející ošetření celulitidy dle P.Jentschury naleznete na www.regenerujte.cz)

Během Mojí CelluliteKur musí být tyto čtyři prostředky důsledně prováděny, aby byla celulitida spolehlivě a zaručeně odstraněna.

Moje CelluliteKur se zaměřuje na odstranění celulitidy z nejčastěji postižených partií – stehna, zadeček, bříško, boky a paže. Normální tloušťka kožní řasy u zdravé ženy je 2-4 mm tlustá.

1. pilíř

Zásadotvorná strava

Změna stravy pomáhá trvale odstranit celulitidu. Na základě nízkého příjmu kyselin je zamezeno jejich ukládání do tkání. Látková výměna a tkáně jsou díky přírodním vitálním látkám a cenným potravinám posíleny.

Meine CelluliteKur doporučuje zásaditou, plnohodnotnou, vegetariánskou stravu, která obsahuje vysoký podíl syrové zeleniny a ovoce a celomolekulovou rostlinnou potravinu. Nazýváme je celomolekulová, protože to ve 100 rostlinách obsahuje všechny minerály, vitamíny a rostlinné látky, které nám dala příroda k dispozici. Zvýšený příjem životně důležitých vitálních látek zachycuje přebytek kyselin a škodlivin, než se usadí v těle. Navíc můžeme vyrovnat případný deficit minerálních látek a vitamínů. Zesílené zásobování minerálními látkami je velmi důležité během „Meine CelluliteKur“ nejen jako podpora látkové výměny, ale také účinná a nutná podpora ledvin při vylučování škodlivin.

Tkáň postižená celulitidou bude pročištěna a posílena a dojde k obnovení vlastních zásob minerálních látek v pleti, vlasech, nehtech a kostech.

Denní příjem tekutin od ½ – 1 litru 7x7 KräuterTee – bylinného čaje a od 1 – 1½ litru čisté vody. Konzumace cukrů a sladkostí by měla být během kúry velmi omezena.

Zásadotvorná, lehce stravitelná a velmi chutná snídaně je jahelno-pohanková kaše s ovocem, oříšky apod. dle chuti. Převážně rostlinná strava pomáhá snižovat celkový kalorický příjem a množství tuků.

Když naše strava neobsahuje kyseliny a škodlivé látky, které se uskladňují ve tkáních, dochází k posílení látkové výměny. Díky přírodním vitálním látkám, které pomáhají zesilovat látkovou výměnu je celulitida trvale odstraněna.

Strava – zásadotvorná plnohodnotná-vegetariánská, kterou doporučujeme, obsahuje vysoký podíl čerstvé zeleniny, ovoce a čerstvých ovocných a zeleninových šťáv stejně jako rostlinné potraviny – celomolekulové. Zvýšený přísun životně důležitých výživných a vitálních látek zachycuje nadbytek kyselin a škodlivých látek Dodatečně může vyrovnat případný deficit minerálních látek a vitamínů. Tkáň postižená celulitidou bude opět posílena a tělu vlastní minerální zásoby v pleti, vlasech, nehtech, chrupavkách a kostech můžou být opět obnoveny.

Převážně rostlinná strava vede k celkovému snížení příjmu tuků a kalorií. Vedle profesionálního ošetření celulitidy často výrazně podporuje výsledek snížení váhy.

2. pilíř

Pohyb bez přetěžování

Zanesené a špatně prokrvené tkáně se špatnou látkovou výměnou – to je celulitida.

Díky cílenému aerobnímu svalovému tréninku bude povzbuzeno jak prokrvení tak látková výměna ve tkáních. To také urychlí snížení váhy a regeneraci tkání postižených celulitidou. Taktéž se zlepší stav podílu svaloviny a tuku v těle. Podíl svaloviny „paliče kalorií“ vzroste a podíl tuku klesne.

U sportu je důležité, nebýt bez dechu. Stejně tak nesmí být jednotlivé skupiny svalů přetěžovány. Díky přetěžování svalů dojde k nedostatku kyslíku a vytvoří se nadmíra kyseliny mléčné.Tkáň se překyselí a dojde k přibývání na hmotnosti. Proto například vysoce výkonné sportovkyně kvůli přílišnému sportování mají také celulitidu! Zde mluvíme o celulitidě způsobené kyselinou mléčnou.

Při CelluliteKur doporučujeme aerobní sportovní aktivity, speciální cvičebníprogramy na. posílení svalů a vazivové tkáně problematických partií.

Součástí programu mohou být také jiné druhy sportu, jako dlouhá chůze a jízda na kole.

Peter Jentschura má pro sport 2 přikázání, která znějí: „Před ním zásaditě mineralizovat!“ „Po něm zásaditě odkyselit!“

3. pilíř

Zásadité hubnutí

Jako doporučené prostředky k hubnutí nabízíme k domácímu ošetření využívat zásaditou tělovou péči ve formě koupelí celého těla a chodidel, zásadité obklady a zásadité punčochy. Hodnota pH okolo 8,5 urychluje díky vyrovnání koncentrace vylučování zatěžujících jedů, škodlivin a kyselin přes pleť a sliznice.

Důležité je pravidelní použití zásaditých koupelí s teplotou 36°-38°C. Snažte se dosáhnout nejméně 3 koupelí chodidel týdně v délce trvání 30-90 minut. Optimální je provádět tuto koupel každý den. Rozumné je doplnit je dvěmi koupelemi celotělovými nebo sedacími týdně.

Místo koupelí chodidel můžete také na noc navléknout zásadité punčochy. Vnitřní punčochy se položí do nálevu (1 litr vody s 1 vrchovatou malou lžičkou soli). Poté se punčochy silně vyždímají, navléknou a přetáhnou vnějšími vlněnými punčochami. Zásadité punčochy jsou nejen báječný podpůrný prostředek při odkyselování, ale také pečují o odpočinek během spánku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Celulitida
Hmotnost: 2.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O firmě Jentschura International GmbH

Německá firma P. Jentschura se zabývá činností v oblastech zásadité péče o tělo a výroby zásadotvorných potravin. Sídlo firmy Jentschura je v Münsteru (Westfálsko).

Firmu Jentschura International GmbH založil dne 1. října 1993 průmyslový obchodník, drogista, knižní autor a přírodovědec Peter Jentschura se svojí matkou Margarete a svým synem Robertem.

 

Výhradní distribuce produktů P. Jentschura v ČR a SR


AlcaMedica s.r.o.
Střemchová 2473/4
106 00 Praha 10
Telefon: 00 420 775 959 134
info@regenerujte.cz

 

V současné době zaměstnává náš podnik více než 100 spolupracovníků a spolupracovnic a vedle silného vnitřního německého trhu zásobuje i sousední evropské země, dále Rusko, Taiwan, Mexiko a Ekvádor.

Firma Jentschura International GmbH není aktivní pouze jako výrobce a prodejce svých originálních, vysoce hodnotných produktů, ale pokládá se i za centrálu pomocných informací, které poskytuje svým zákazníkům.

Nejvyšším cílem podnikové politiky je maximalizace užitku přinášeného zákazníkům a uživatelům s úměrným zachováním našich vlastních zájmů. Snažíme se vždy optimálně řešit problémy a uspokojovat přání a potřeby našich zákazníků. Snažíme se získávat neustále nejnovější znalosti z oboru naší činnosti a tyto předávat dále našim zákazníkům. Naší snahou je trvale uspokojovat lidskou potřebu zdraví a krásy.

K naší filozofii patří také snaha chránit životní prostředí. K těmto aktivitám patří omezení balicích prvků na minimum, snižování tvorby odpadu a používání surovin, které pocházejí z kontrolovaného bio-pěstování nebo sběru divoce rostoucích rostlin.

Samozřejmostí jsou také optimální schopnost dodávky a poradenské a servisní služby, spojené s přátelským zacházením s našimi zákazníky. Těmito službami a hodnotami, které mají obzvláštní vliv na vznik mezilidských vztahů, a celým naším souhrnem výkonů chceme hodnotně přispět k dobru celé společnosti i každého jednotlivce.

Naše firma je certifikována podle normy ISO 9001. Je to pro nás samozřejmost, která vyplývá ze závazku vůči našim zákazníkům zajistit absolutní kvalitu našich produktů a služeb.

Tým

K úspěchu patří nápady a k jejich uskutečnění chytří a odvážní lidé. Jedna smělá myšlenka byla pohonnou silou dvou drogistů, přírodovědců a spisovatelů Petra Jentschury a Josefa Lohkämpera. Zcela v duchu svého cíle "mens sana in corpore puro" se tito dva „poslední druidé" ponořili do dlouholetých výzkumných prací na poli zásadité péče o tělo a vývoji rostlinné zásadotvorné stravy tvořící přebytky minerálních a vitalizujících látek.

Tito dva muži stojí jako nejvyšší odborná instance na vrcholu firmy Jentschura International GmbH. Jejich manželky Gertrud Jentschura a Goldis Lohkämper výrazně přispívají bohatou podporou a účastí na různých veletrzích a výstavách k dobré pověsti a vysokému stupni všeobecné známosti produktů firmy P. Jentschura.