Sada pro sportovce - ke zvýšení výkonnosti a urychlení regenerace

2 055 Kč –9 %
Sada pro sportovce - ke zvýšení výkonnosti a urychlení regenerace
2 055 Kč –9 % 1 850 Kč 463 Kč / 1 ks
Skladem (24 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíček pro sportovce obsahuje následující produkty s 10% slevou

Tato sada Vám vystačí dle následujícího denního plánu na 2-3 týdny.

Před tréninkem

 • na snídani MorgenStund´ plus WurzelKraft, 1 šálek čaje 7x7KräuterTee
 • cca 2 hodiny před tréninkem 2-3 čajových lžiček WurzelKraftu zvlášť
 • zásaditá solná sprcha

Po tréninku (co nejdříve)

 • 2 čajové lžičky WurzelKraftu, 1 šálek čaje 7x7KräuterTee

Zásaditá péče o tělo:

 • zásaditá dlouhotrvající celotělová koupel
 • zásaditá koupel chodidel

Denně

 • MorgenStund´ na snídani, jako desert nebo jako svačinu
 • 4-6 čajových lžiček WurzelKraftu
 • 2-3 šálky čaje 7x7KräuterTee

Zásaditá péče o tělo:

 • zásaditá celotělová koupel
 • zásaditá koupel chodidel
 • nosit zásadité AlkaWear® návleky během tréninku
 • nosit zásadité AlkaWear® punčochy
 • zásadité inhalace
 • zásadité zábaly
 • zásaditá parní lázeň

Přes noc

 • nosit zásadité AlkaWear® punčochy

+ doporučujeme Vám také zakoupit BasischeStrümpfe – zásadité punčochy

Zákony sportu Petera Jentschury:

 • Před ním zásadotvorně mineralizovat!
 • Po něm zásaditě odkyselit!

Sport a turistika bez namožených svalů!

Nadměrný pohyb vede k nedostatku kyslíku a dodatečně k překyselení organismu kyselinou mléčnou. Aerobní pohyb se stará o dostatečné zásobování organismu kyslíkem, o udržování pružnosti našich šlach a kloubů, a také posiluje naše svaly. Mineralizujte preventivně před sportem a pohybem svůj organismus. Vezměte si 1-2 hodiny před sportem 2-3 čajové lžičky WurzelKraftu. Odkyselte své svaly poté zásaditou sprchou, zásaditým peelingem, koupelí nebo zásaditými punčochami. Tím se také vyvarujete namoženým svalům, nevolnosti, celulitidě nebo padání vlasů a postaráte se o úžasně rychlou regeneraci vašich svalů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělo
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O firmě Jentschura International GmbH

Německá firma P. Jentschura se zabývá činností v oblastech zásadité péče o tělo a výroby zásadotvorných potravin. Sídlo firmy Jentschura je v Münsteru (Westfálsko).

Firmu Jentschura International GmbH založil dne 1. října 1993 průmyslový obchodník, drogista, knižní autor a přírodovědec Peter Jentschura se svojí matkou Margarete a svým synem Robertem.

 

Výhradní distribuce produktů P. Jentschura v ČR a SR


AlcaMedica s.r.o.
Střemchová 2473/4
106 00 Praha 10
Telefon: 00 420 775 959 134
info@regenerujte.cz

 

V současné době zaměstnává náš podnik více než 100 spolupracovníků a spolupracovnic a vedle silného vnitřního německého trhu zásobuje i sousední evropské země, dále Rusko, Taiwan, Mexiko a Ekvádor.

Firma Jentschura International GmbH není aktivní pouze jako výrobce a prodejce svých originálních, vysoce hodnotných produktů, ale pokládá se i za centrálu pomocných informací, které poskytuje svým zákazníkům.

Nejvyšším cílem podnikové politiky je maximalizace užitku přinášeného zákazníkům a uživatelům s úměrným zachováním našich vlastních zájmů. Snažíme se vždy optimálně řešit problémy a uspokojovat přání a potřeby našich zákazníků. Snažíme se získávat neustále nejnovější znalosti z oboru naší činnosti a tyto předávat dále našim zákazníkům. Naší snahou je trvale uspokojovat lidskou potřebu zdraví a krásy.

K naší filozofii patří také snaha chránit životní prostředí. K těmto aktivitám patří omezení balicích prvků na minimum, snižování tvorby odpadu a používání surovin, které pocházejí z kontrolovaného bio-pěstování nebo sběru divoce rostoucích rostlin.

Samozřejmostí jsou také optimální schopnost dodávky a poradenské a servisní služby, spojené s přátelským zacházením s našimi zákazníky. Těmito službami a hodnotami, které mají obzvláštní vliv na vznik mezilidských vztahů, a celým naším souhrnem výkonů chceme hodnotně přispět k dobru celé společnosti i každého jednotlivce.

Naše firma je certifikována podle normy ISO 9001. Je to pro nás samozřejmost, která vyplývá ze závazku vůči našim zákazníkům zajistit absolutní kvalitu našich produktů a služeb.

Tým

K úspěchu patří nápady a k jejich uskutečnění chytří a odvážní lidé. Jedna smělá myšlenka byla pohonnou silou dvou drogistů, přírodovědců a spisovatelů Petra Jentschury a Josefa Lohkämpera. Zcela v duchu svého cíle "mens sana in corpore puro" se tito dva „poslední druidé" ponořili do dlouholetých výzkumných prací na poli zásadité péče o tělo a vývoji rostlinné zásadotvorné stravy tvořící přebytky minerálních a vitalizujících látek.

Tito dva muži stojí jako nejvyšší odborná instance na vrcholu firmy Jentschura International GmbH. Jejich manželky Gertrud Jentschura a Goldis Lohkämper výrazně přispívají bohatou podporou a účastí na různých veletrzích a výstavách k dobré pověsti a vysokému stupni všeobecné známosti produktů firmy P. Jentschura.