Power statt „sauer“ (v německém jazyce)

Novinka
Značka: P. Jentschura
468 Kč 468 Kč / 1 ks
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Power statt „sauer“ - rozhoduje acidobazická rovnováha. Stále více lidí je chronicky překyselených kvůli dnešní „normální“ stravě a životnímu stylu. Tento přebytek kyselin pak působí v těle jako „písek v ozubených kolech“..

Detailní informace

rychlé dodání
Doprava zdarma
Odborné poradenství

Detailní popis produktu

Stále více lidí je chronicky překyselených kvůli dnešní „normální“ stravě a životnímu stylu. Tento přebytek kyselin pak působí v těle jako „písek v ozubených kolech“, takže profesionální tréninkové metody a dobře míněná sportovní rovnováha ke každodennímu sezení a drobným hříchům již nefungují, ale pouze podporují opotřebení.

Určitě se najdou i lidé, kteří jsou již "permanentně naštvaní", že nemohou dosáhnout svých cílů a místo toho ztrácejí svou výkonnost, protože musí znovu a znovu pauzovat kvůli zánětům, bolestem, poranění svalů a šlach, vyhřezlé ploténce, problémům s klouby apod. nebo už nedělají svůj milovaný sport vůbec.

Tato kniha poskytuje odpovědi na příčiny a důsledky překyselení, kterým se lze vyhnout. S tímto pochopením těla a dodržováním „tří zásad zdravého a úspěšného sportu“ si budete sport užívat po dlouhou dobu – v souladu s acidobazickou rovnováhou a harmonizovaným metabolismem.

Power statt „sauer“ zprostředkovává unikátní poznatky a kromě hlavních témat „zásaditá výživa“ a „zásaditá péče o tělo“ se zabývá také tématy superkompenzace, regenerace, přetrénování, přetěžování a ilustruje základní poznatky o příčinách namožení svalů a ztrátě výkonu a také dodává tipy pro lidi s výkonnostními problémy, trávicími potížemi a tipy pro minimalizaci rizika zranění.

Roland Jentschura ve své knize dává konkrétní rady, jak optimalizovat intenzitu tréninku a zlepšit tréninkové podněty.

2. vydání, 176 stran s 80 ilustracemi

Ukázky v pdf

Power_statt_sauer_Leseprobe_49-52_Symptome_und_Folgen

Power_statt_sauer_Leseprobe_11-13_Training_ist_wichtig

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O firmě Jentschura International GmbH

Německá firma P. Jentschura se zabývá činností v oblastech zásadité péče o tělo a výroby zásadotvorných potravin. Sídlo firmy Jentschura je v Münsteru (Westfálsko).

Firmu Jentschura International GmbH založil dne 1. října 1993 průmyslový obchodník, drogista, knižní autor a přírodovědec Peter Jentschura se svojí matkou Margarete a svým synem Robertem.

 

Výhradní distribuce produktů P. Jentschura v ČR a SR


AlcaMedica s.r.o.
Střemchová 2473/4
106 00 Praha 10
Telefon: 00 420 775 959 134
info@regenerujte.cz

 

V současné době zaměstnává náš podnik více než 100 spolupracovníků a spolupracovnic a vedle silného vnitřního německého trhu zásobuje i sousední evropské země, dále Rusko, Taiwan, Mexiko a Ekvádor.

Firma Jentschura International GmbH není aktivní pouze jako výrobce a prodejce svých originálních, vysoce hodnotných produktů, ale pokládá se i za centrálu pomocných informací, které poskytuje svým zákazníkům.

Nejvyšším cílem podnikové politiky je maximalizace užitku přinášeného zákazníkům a uživatelům s úměrným zachováním našich vlastních zájmů. Snažíme se vždy optimálně řešit problémy a uspokojovat přání a potřeby našich zákazníků. Snažíme se získávat neustále nejnovější znalosti z oboru naší činnosti a tyto předávat dále našim zákazníkům. Naší snahou je trvale uspokojovat lidskou potřebu zdraví a krásy.

K naší filozofii patří také snaha chránit životní prostředí. K těmto aktivitám patří omezení balicích prvků na minimum, snižování tvorby odpadu a používání surovin, které pocházejí z kontrolovaného bio-pěstování nebo sběru divoce rostoucích rostlin.

Samozřejmostí jsou také optimální schopnost dodávky a poradenské a servisní služby, spojené s přátelským zacházením s našimi zákazníky. Těmito službami a hodnotami, které mají obzvláštní vliv na vznik mezilidských vztahů, a celým naším souhrnem výkonů chceme hodnotně přispět k dobru celé společnosti i každého jednotlivce.

Naše firma je certifikována podle normy ISO 9001. Je to pro nás samozřejmost, která vyplývá ze závazku vůči našim zákazníkům zajistit absolutní kvalitu našich produktů a služeb.

Tým

K úspěchu patří nápady a k jejich uskutečnění chytří a odvážní lidé. Jedna smělá myšlenka byla pohonnou silou dvou drogistů, přírodovědců a spisovatelů Petra Jentschury a Josefa Lohkämpera. Zcela v duchu svého cíle "mens sana in corpore puro" se tito dva „poslední druidé" ponořili do dlouholetých výzkumných prací na poli zásadité péče o tělo a vývoji rostlinné zásadotvorné stravy tvořící přebytky minerálních a vitalizujících látek.

Tito dva muži stojí jako nejvyšší odborná instance na vrcholu firmy Jentschura International GmbH. Jejich manželky Gertrud Jentschura a Goldis Lohkämper výrazně přispívají bohatou podporou a účastí na různých veletrzích a výstavách k dobré pověsti a vysokému stupni všeobecné známosti produktů firmy P. Jentschura.