Koupel celého těla

Pro celotělovou zásaditou koupel budete potřebovat tři víčka nebo tři polévkové lžíce MeineBase. Teplotu lázně doporučujeme mezi 36–38 °C a dobu trvání nejméně 30 minut, nejlépe však 60 až 120 minut i déle, každých 10 minut odrhnout kůži žínkou nebo kartáčem, můžete využít krátký koupelový kartáč nebo dlouhý s rukojetí. Kůže je pro tělo pomocná ledvina. Využijte této její schopnosti!

Celkové zásadité koupele se vedle svého vynikajícího účinku při vyplavování škodlivých usazenin a jedovatých látek osvědčily i při rychlém hojení řezných ran a odřenin.

Doporučit lze pokud možno několikahodinové zásadité koupele i při borelióze a otravách těžkými kovy. Potenciály látkové výměny by měly být preventivně posilovány doprovodnou plnohodnotnou vegetariánskou stravou a energeticky bohatými potravinovými doplňky. Pro dětskou celotělovou lázeň o objemu asi 20 litrů doporučujeme polovinu víčka nebo čajovou lžičku MeineBase.

MeineBase lze používat mnoha způsoby k péči o celé tělo, můžete si vybrat dle vašich individuálních potřeb. Ponořte se do fascinujícího světa zásadité péče o tělo a vychutnejte si okamžiky hýčkání a regenerace.